Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

ASORTİE MOBİLYA DUBAİ İNDEX FUARINDA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI.

Ortadoğu ve Afrika pazarındaki payını artırmak için Dubai mağazasını iki ay önce açan Asortie Mobilya, yeni atılımları ile dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ortadoğu ve Afrika’nın en fazla tercih edilen Türk markaları arasında olan Asortie Mobilya, şimdi de mevcut Pazar payını katıldığı fuarlar ile pekiştirmeye çalışıyor.

Asortie Standına Yoğun İlgi Vardı…

İndex fuarında bu yılın en yeni koleksiyonlarını sergileyen Asortie Klasik Mobilya, fuar alanının en fazla konuşulan ve en fazla ziyaret edilen markası oldu. Yemek odası takımı, yatak odası takımı ve salon takımları yanında klasik aksesuarlar ile zenginleştirilen Asortie standına Dubai, Suudi Arabsitan, Katar, Bahreyn, Fas, Tunus, Libya, Cezayir gibi Arap ülkeleri yanında, Nijerya, Gana, Togo, Güney Afirka, Nijer, Sudan, Moritanya, Gabon, Gine gibi Afrika ülkelerinden de oldukça fazla ziyaretçi geldi.

dubai

Sadece Asortie Mobilya’yı Görmek İçin Gelenler Vardı…

Dubai İndex fuarının ilgi çeken bir yanı ise, birçok ülkeden sadece Asortie Mobilya ürünlerini görmek için birçok ziyaretçinin fuara gelmesiydi. Özellikle Afrika ülkelerinden gelen işadamları ileönemli bağlantılar yapan Asortie, Afrika’daki pazar payını artırmayı hedefliyor.

Konu ile ilgili fuar alanında bulunan Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş Ticaret Müdürü Gafur YILMAZ, Asortie’nin beklediğinden fazla bir ilgi ile karşılaştığını ve bu durumunda kendilerini çok memnun ettiklerini söyledi. Gafur YILMAZ “ Dubai fuarının bizim için en anlamlı tarafı ise birçok ülkeden sadece bizim ürünlerimizi görmek üçün Dubai’ye gelen insanların olmasıydı” dedi.

Dubai fuarının bu yılki parlayan yıldızı olarak önümüzdeki sene de İndex Fuarı’nda olacağının altını çizen Gafur YILMAZ, önümüzdeki sene daha büyük bir fuar alanı ile hizmet vereceklerini söyledi.

Kategoriler: Klasik Mobilya, Mobilyalar

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close