Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Çocuk Odasındaki Çalışma Alanları

Çocuğunuz için oluşturacağınız odada çocuğunuza özel çalışma alanlarına yer verebilirsiniz.

Çocuğunuzun derslerini ve çalışmalarını odasında daha rahat bir şekilde yapmasını sağlayabilirsiniz. Oluşturacağınız bu çalışma alanları ile çocuğunuzun odasında daha eğlenceli ve keyifli zaman geçirmesine neden olabilirsiniz. Bu odada kullanacağınız tasarımlarda daha fonksiyonel ve işlevsel olanlara ağırlık vermenizde fayda vardır.

Oluşturacağınız bu odanın dekorasyonunda mümkün olduğunca çocuğunuzun ders çalışmasını motive edici tasarımlara ağırlık vermelisiniz.

Rahatlıkla derslerine konsantre olmasını ve istediği şekilde çalışmasını sağlayacak bu çalışma alanlarında mümkün olduğunca konforlu ve yüksek kalitede mobilya ürünleri kullanmaya gayret göstermelisiniz. Özellikle çalışma masasının seçiminde ahşap ve dayanıklı olan mobilya ürünlerine yönelmelisiniz. Ahşap tasarımlar hem daha sağlıklı hem de uzun yıllar kullanıma izin vermektedir. Çocuğunuz için uygun çalışma ortamının oluşmasına yardımcı olmalısınız. Çocuğunuzun çalışma isteğini harekete geçirmelisiniz.

orijinal-çalışma-masası-modelleri

Çalışmaya etki edecek renkleri tercih etmelisiniz.

Yapacağınız dekorasyonda çocuğunuzun çalışmasına olumlu yönde katkı yapacak renk tonlarını seçmelisiniz. Canlı ve enerjik renkler çocuğunuzun çalışmalarına daha fazla motive olmasını sağlayacaktır. Rengarenk dekorlar yerine daha dengeli ve ölçülü renk kullanımları ile harikulade sonuçlar elde edebilirsiniz. Çocuğunuzun ruhunda kullanacağınız renklerin etkisi oldukça önemlidir. Koyu renkli ve parlak renklerin kullanımını azaltmalısınız.

Bu renkler çocuğunuzun çalışırken konsantre olmasını zorlaştırabilir. Daha dingin ve doğal renklere ağırlık vermenizde fayda vardır. Bu renkler ile oluşturacağınız dekorlar çok daha farklı ve etkili sonuçlar elde etmenize neden olacaktır.

Çocuğunuz için bir çalışma köşesi oluşturmak daha mantıklı sonuçlar doğurabilir. Bu noktada özellikle siyah ve sarı renkleri etkili bir biçimde kullanarak çocuğunuzun konsantrasyonunu arttırabilirsiniz. Çalışma alanlarına kullanılan bu renkler olumlu katkı yapmaktadırlar.

Konforlu masa ve sandalye unutulmamalı

Çalışma odasında mutlaka olması gereken unsurlar arasında bu mobilyaları düşünmelisiniz. Bu tasarımlarda ergonomik ve sırt ağrısına neden olmayacak olan tasarımları kullanmalısınız. Sandalyesinin üzerine yumuşak minderleri de yerleştirerek hem görsel hem de işlevsel bir dekora imza atabilirsiniz. Çocuğunuzun çalışma alanında yeşil renkli bitkilere yer vererek zihin bulanıklığının önüne geçebilirsiniz. Yeşil renkli bitkiler çocuğunuzun psikolojisini olumlu yönde etkileyecektir.

kitaplıklı-çalışma-masaları

Çocuğunuzun çalışma alanında doğru şekilde ışıklandırma yaparak daha etkili sonuçlar elde edebiliriniz. Işığın etkisi özellikle kitap okumada ve ders çalışmada oldukça önemlidir. Doğru açılarla sağlanan ışık çocuğunuzun gözlerini yormayacak ve yazıları daha net ve açık şekilde görmesini sağlayacaktır.

çalışma-masası-modelleri

Ahşap kitaplık ile kitaplarını depolayabilirsiniz.

Çocuğunuzun odasında yer vereceğiniz tasarımlarda raflara ve bol çekmeceye sahip olan kitaplıkları kullanarak ortaya mükemmel ötesinde bir dekor çıkarabilirsiniz. Bu tasarımlar ile çocuklarınız fazla kitaplarını ve eşyalarını depolama fırsatı bulabilecektir. Ayrıca keson tarzında küçük boyutlu dolapları da kitapları ya da kırtasiye eşyalarını depolamak için kullanabilirsiniz. Her açıdan çocuklarınızın daha planlı ve düzenli olmasını sağlayacak olan bu çalışma alanları ile çocuklarınızın daha sağlıklı ve düzenli büyümesini sağlayabilirsiniz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genç ve Bebek Odaları, Klasik Mobilya

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close