Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Kayseri Klasik Salon Takımları

Gelenekçilerin daha çok tercih ettiği, her döneme hitap eden renk, şekil ve tasarımlarıyla Kayseri klasik salon takımları misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayacağınız özelliktedir. Salon takımlarında 2 üçlü, 2 adet ise tekli koltuklar yer almaktadır. Tekli koltuklar yerden 35-40 cm yükseklikte ve 50 cam genişlikte, sırt minderleri ile çok daha rahat mobilyalardır.

Kayseri klasik salon takımlarında kullanılan 2 adet üçlük açılabilir özellikte yatak olarak kullanılabileceği gibi sabit ve stabil yapısıyla sevdiklerinizi rahat ettireceğiniz konforda olabilir. Ev dekorasyonunda vaktin en çok geçtiği, ailelerin bir araya geldiği ve misafirlerin itina ile ağırlandığı salonlarda kullanacağınız Kayseri klasik salon takımları koltuk ve çekyatlarında deri kaplama kullanılabileceği gibi, farklı tarz ve renkte kumaşlar kullanılabilir.

Kayseri klasik salon takımları ülkemizde yaygın olarak tercih edilen, kendine özgü tasarımlarıyla yollardır klasik mobilyalar sınıfında gelenekselleşmiş koleksiyonlardır. Değiştirilebilir kılıf özellikleri ile sıkıldığınız zaman tekli ve üçlü koltukların kılıflarınız evinizde kendiniz mobilyalarınıza herhangi bir zarar vermeden rahatlıkla yapabilir ve farklı tarzların keyfini yaşayabilirsiniz.

Akasya Koltuk Takımı

Akasya Koltuk Takımı

Beylerbeyi Koltuk Takımı

Beylerbeyi Koltuk Takımı

Kapaletti Koltuk Takımı

Kapaletti Koltuk Takımı

Kategoriler: Koltuk Takımları, Mobilyalar

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close