Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Klasik Köşe Koltuk Takımları

Köşe koltuk takımları her zaman hayatımzı kolaşlaştırırlar. Hem şık görünürler hem de fazla yer kaplamadıkları için daima kullanışlıdırlar. Küçük bir mekanda oturma grubu kullanmak alanı daraltır. Oysa ki köşe koltuk takımları kullanıldığında daha ferah bir yaşam alanına sahip olmak mümkündür. Klasik köşe takımlarıyla da evinizde sahip olmak istediğiniz estetik görünüme kavuşabilirsiniz.

Köşe koltuk takımları günümüzde birçok kişinin hayallerini süslemektedir. Son dönemlerde iyice revaçta olan bu koltuk takımıyla evinizde kullanmak istediğiniz diğer eşyalara daha fazla yer ayırabilirsiniz. Ayrıca köşe koltuklarıyla evinizde daha fazla boş yer bırakıp daha sade ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sadelik klasik tarzın estetiğiyle birleşerek size mükemmel bir ortam yaratır.

Köşe koltuk takımları günümüzün favorisidir. Siz de bu takımlarla hem çağı yakalayıp hem de klasik mobilya tarzın güzelliğini evinize yansıtabilirsiniz. Rahat, kullanışlı ve estetik olan klasik tarz köşe koltuk takımları sizi ve sevdiklerinizi daima mutlu etmek için tasarlanmıştır. Daha estetik bir ev ve daha huzurlu bir hayat istiyorsanız hiç düşünmeden klasik köşe koltuk takımı alabilirsiniz.

Athena Klasik Köşe Takımı

Athena Klasik Köşe Takımı

köşe-kanepe-takımları

köşe-kanepe-modelleri

köşe-kanepe-fiyatları

beyaz-köşe-takımı

Kategoriler: Koltuk Takımları

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close