Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Rusya’dan Klasik Mobilya Örnekleri

Rus tarzı klasik mobilya tarzlarında genel olarak klasik ya da sade tasarımlar göze çarpmaktadır. Bunun anlamı çok fazla renk karmaşası yerine çok daha tasarımsal motifler ön planda bulunur. Örnek vermek gerekirse birçok oturma grubu içerisinde ince çizgilere yer verilirken bunun yanında çeşitli sanatsal işlemelerde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede mobilyalar arasında çok daha havalı durabilmektedir.

Zaten Rus tarzında yer alan karizmatik duruş ve sadelik oldukça önemlidir. Bu nedenle eğer evinizde bu tarz bir dekorasyona yer vermek istemeniz durumunda, gönül rahatlığı ile Rus klasik mobilyalarını tercih yapabilirsiniz.

Rus mobilya modelleri Türkiye’ de sıklıkla tercih edilmekte olup fiyat olarak da oldukça uygun koşullardadır. Bunun yanında ahşap ve taş duvarlar da popüler olmaya başladı. Salonun bir bölümünü seçip o duvara taş malzeme ve ya ahşap malzeme ile yaparak sıra dışı bir klasik mobilya dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

mebel-dla-vannoi-komnaty-klassika-17-klassik

Mobilyalarda Renk Seçimleri

Salonunuzun duvar dekorasyonu konusunda birçok alternatifiniz yer alır. Bunlara bakmamız gerekirse duvar galerisi ve hayvan başları son dönemlerin en popüler duvar klasik mobilya dekorasyon ürünleri olarak bulunur.

Klasik bir duvar dekorasyon ürünü olan kitaplık ve rafları da kullanmak mümkündür. Bunların yanında yaratıcı fikirlerin yer aldığı duvar süslemeleri ile sizde kendi salonunuza kolayca uygulayabilirsiniz.

Salon klasik mobilya dekorasyon yaparken mobilya seçimi bu alanda bulunan ihtiyaçlara, eldeki mevcut mobilyalara ve bütçeye göre seçilmesi gerekir. İlk olarak ihtiyacınız olan mobilyaların bir listesini yaparak hemen başlayabilirsiniz. Yeni mobilyalara almak isterseniz ve hazır bir koltuk takımı alacak bir paranız var ise modern çiçek desenli bir seçim yapabilirsiniz.

Bu durum sizin için daha avantajlı olabilir. Bunun nedeni modern bir koltuk takımı ile birçok aksesuar ve mobilyayı her zaman uyum içinde kullanabilirsiniz.

rusya klasik mobilya

Aydınlatma Üniteleri

Aydınlatma eskisi gibi bir ihtiyaç konusu olmaktan çıkıp dekorasyonun bir unsuru olarak yer almaktadır Aydınlatma genel olarak tavan seçimi yaparken karar verdiğiniz bir seçenek olarak bulunur.

Bunun yanında şık bir avize veya gece lambaları ile beraber yaptığınız salon dekorasyonuna farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Aydınlatmanın unsurlarından bir tanesi de salonunuzda yer alan pencerelerin sayısı ve boyutlarıdır.

Solan dekorasyon gerçekleştirirken çok ışık alan bir salona sahipseniz çok daha fazla aydınlatma kullanmayabilirsiniz. Salon klasik mobilya dekorasyonlarının en çok renkli kısmı aslında aksesuarlardır. Bunun nedeni onları dönemsel olarak değiştirebilir ve kendiniz bu aksesuarları yapabilmenizdir.

rusya Klasik dekorasyon

Kategoriler: Klasik Mobilya

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close