Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Terazi Burcu Kadınının Dekorasyon Tercihi

Monotonluğu sevmeyen ve hayatı iniş çıkışlarla dolu olan,  uyumluluk ve inceliğin burcu olan terazi burcu insanları dekorasyonda da ne istediğini iyi bilirler. Sanki doğuştan dekoratördürler.  Modayı ve dekorasyondaki en son yenilikleri de takip eden ve evinde uygulamak isteyen bir burçtur. Aynı takipçiliği teknoloji konusunda da gösterir. Terazi burcu insanları güzellik ve sanat  konusunda uzman kişilerdir. Bu nedenle terazilerin evlerinde sanatsal öğelere sıklıkla rastlanır.

lanpas-klasik-yemek-odasi

 

Tablolar, piyano, el dokuma halılar, gümüş işlemeli eşyalar, kristal bardaklar, vazolar vs. Ayrıca terazi insanları evlerindeki eşyaların birbiri ile uyumuna da büyük özen gösterirler. Görsellik onlar için çok önemlidir. Göze hoş gelmeyen hiç bir şeyi sevmezler ve evlerinde istemezler. Evlerinde özellikle sade renkleri tercih ederler. Açık renkli duvarlar özellikle tabloları ve duvarda asılı duran her türlü öğeyi ön plana çıkardığından ilk tercihleridir. Uzun, alçak ve rahat koltuklar vazgeçemedikleri mobilyalardandır.

Koyu renklerden hoşlanmazlar.  Açık yeşil ve sarı onların en çok tercih ettiği renklerin başında gelir. Aydınlatma da teraziler için oldukça önemli bir konudur.  Şık ve modern avizeleri çok severler. Kristal ve cam içeren eşyalar evlerinde yoğun olarak bulunur ve evlerinde hep bir ışıltı vardır. Salon takımlarında tercihlerini kişilik yapılarını da yansıtacak şekilde, ince çizgilerin hakim olduğu mobilya tasarımlarından yana kullanırlar. Lila tonlarını oldukça seven terazi burcu insanının evinde bu renklere rastlamak mümkündür.

 

Oturma odalarında da aynı zarafet hüküm sürerken, şık bir ayna ya da lambaya rastlamak mümkündür. Mutfakta oldukça leziz yemekler hazırlayabilen terazi insanı, değişik tabaklar, bardaklar ve kahvaltı takımlarına ilgi duyar. Sanat insanı olan teraziler için evlerinde müzik de vazgeçilmezdir. Bu nedenle kaliteli bir müzik sistemine ihtiyaç duyarlar. Geniş bir müzik arşivine sahip olduklarından evlerinde cd saklama ünitesi gibi farklı aksesuarlara yer verirler. Ayrıca sosyal olan terazilerin evlerinde sade ama bol geniş alan olmalıdır. Evlerini döşerken pahalılığa değil zevkli bir görünüme önem verirler.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Ev Dekorasyonu

Yazılan Yorumlar

 1. NURAY dedi ki:

  BENİM EŞİM TERAZİ BURCU VE GERÇEKTEN DE KOYU RENKLERİ SEVMİYOR EVİ DEKORE EDERKEN HEP AÇIK TONLARI KULLANDIK.

 2. Berrin dedi ki:

  Resimdeki kırmızı klasik yemek odası takımı çok güzel görünüyor. Bunun ceviz rengi nasıl olur abaca. Parlak Amerikan ceviz.

 3. Demet dedi ki:

  Terazi burcu kadını olarak renkli mobilyaları severim.

 4. melda dedi ki:

  terazi burcunun özelliklerini anlayyığınız için teşekkürler ne zaman yeni yazınız gelecek?

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close