Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Yatak Odası Mobilya Seçimi

Her evin olmazsa olmaz denilen kısımlarından bir tanesi de yatak odalarıdır. Yatak odaları insanların dinlenmeleri için girdikleri ve buralarda bazı aktiviteleri gerçekleştirdikleri evin çok önemli bir kısmıdır. İşte bu yüzden bu odaların oldukça şık ve rahat olması önemlidir.

yatak-odası-dekorasyon

yatak-odası-dekorasyonu

yatak-odası-takımı

Birçok kişi yatak odası alırken sadece şıklığa bakmaktadır. Bu çok yanlış bir şeydir. Çünkü yatak odası alacağınız zaman önceliğinizi hep rahatlık ve konfora vermeniz gerekmektedir. Çünkü yatak odaları sizlerin uykunuz sorasında rahat edebileceğiniz şekilde tasarlanmalıdır. Uykunuz sırasında da odanın şıklığından çok odanın konforu ve rahatlığı sizin daha iyi bir şekilde dinlenmenizi sağlayacağı için her zaman önceliğiniz konfordan yana olmalıdır. Bunlara dikkat ettiğiniz zaman siz de hayalinizdeki yatak odasına kavuşmuş olacaksınız.

yatak-odası-dekorasyonu-modelleri

yatak-odası-modelleri

yatak-odası-takımları

Yatak odanızın şık ve rahat görünmesi için yatak odası takımı alacağınız zaman yine dikkat etmeniz gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Eğer yeniden bu yatak odası takımlarına masraf etmek istemiyorsanız ve bu takımların sizlere uzun yıllar boyunca hizmet etmesini istiyorsanız bu durumda kaliteli malzemelerden üretilmiş olan yatak odası takımlarını tercih etmelisiniz. Sizler de bu sayede bu takımları uzun yıllar boyunca eskimeden çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz.

yatak-odası-nasıl-olmalı

yatak-odası-renk-seçimi

Kategoriler: Mobilyalar, Yatak Odaları

Yazılan Yorumlar

 1. melisa dedi ki:

  yatak odası mobilyalarında konfor ve sadelik çok önemli bence.uyuduğumuz alanda bulunan mobilyaların hantal olmaması gerek. görsel açıdan da önemli.

 2. derya dedi ki:

  ben yatak odası takımlarında her zaman klasik yatak odası seçiminden yanayım çünkü uzun yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta oluyor klasik mobilyalar.

 3. zehra dedi ki:

  kalite, konfor, şık görünüm.. bu üçü de yatak odası mobilya seçiminde dikkat edilecek şeyler. bir de yatak odası takımı alırken renk uyumuna da dikkat etmeniz gerekir.

 4. selma dedi ki:

  yatak odası mobilya seçiminde benim dikkat ettiğim 2 şey var. bunlardan biri yatağın konforu diğeri ise gardrobun kullanışlı olması. estetik açıdan zengin görünmesi en son aradığım şey.

 5. pelin dedi ki:

  klasik yatak odası takımlarında insan uyurken saraydaymış gibi hisseder. çok harika klasik yatak odası takımları tasarımları var özellikle italyan tarzı klasik mobilyalar çok şık duruyor.

 6. nuray dedi ki:

  yatak odası dekorasyonu yaparken bence odanın aydınlık ve ferah olmasının sağlayacak türden mobilyalar alınmalı. beyaz yatak odası takımları çok geniş gösteriyor yatak odasını.

 7. nurdan dedi ki:

  yatak odası mobilya seçiminde kalite çok önemli çünkü yatak odası dekorasyonu çok sık değiştirilmiyor. insan alıştığı ortamı değiştirmek istemiyor bu yüzden uzun ömürlü mobilyalarla yatak odası dekorasyonu yapılmalı.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close