Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Bebek Beşikleri

Bebek bekleyen anne ve baba adayları bebekleri dünyaya gelmeden onun adına bir takım alışverişler yapmaya başlarlar. Yapılan bu alışverişlerin en başında bebeğin huzurla ve konforla uyuyabilmesi adına uygun yapıda beşik satın satın alınması gelmektedir.

Aileler bebekleri dünyaya geldikten sonra ilk aylarda daha çok, aynı odada yatmayı tercih ettiklerinden dolayı daha ufak çaplarda beşikler satın alınmaktadır. Örneğin: sallanabilme özelliğine sahip olan ufak çaplardaki sepet beşikler, hamak beşikler, portatif beşik modelleri, bambu beşik modelleri, enleri ufak ve boyları yüksek olduğundan dolayı bebeğinizi yatağınızdan rahatça almanızı ve aynı şekilde rahatça yatağına koymanızı sağlamaktadır. Bebeğin ilk aylarında bu beşik modelleri oldukça kullanışlı olmakta, bebeğinizin ve sizin rahatça hareket edebilmenizi sağlamaktadır.

Bebek altıncı ayını tamamladıktan sonra, bu beşikler ilk aylardaki rahatlığın aksine bebeğin alan konusunda rahatsız ve huzursuz olmasına neden olmaktadır. Altıncı aydan sonra daha çok hareketlenmeye başlayan bebeğin ufak boyuttaki beşiklerde hareketleri kısıtlanacağından dolayı huzursuzluk yaşanacaktır. Bunun için bebek büyümeye başladıktan sonra odası ayrılmalı ve oyun parkı formatındaki veya çekmece detaylarına sahip bebek karyolası formatındaki bebek beşikleri tercih edilmelidir. İlk aylarda sepet beşik gibi ufak çaplı beşiklerin rengi deseni gibi detayları dışında sadece bebek için rahatlığı ön planda tutulurken, bebek biraz daha büyüdükten sonra alınan bebek beşiklerinde rahat olmasının yanı sıra kız ve erkek ayrımı yapılmaya başlanmakta ona göre beşik rengi ve deseni yapılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra bebek beşiklerinde kullanılan malzemenin (ahşap, boya, kumaş, kaplama vb.) kaliteli olmasına ve bebeğin sağlığını tehlikeye atacak herhangi kimyasal madde içermemesine dikkat etmek gerekmektedir. Ayrıca daha çok karyola beşik tasarımındaki ahşap malzemeden yapılan yataklarda bulunan yan korkuluklara dikkat edilmeli bebeğin herhangi bir şekilde korkulukların arasına sıkışması engellenmelidir.

Çok yer kaplamayan ve kullanışı kolay olan oyun park yatakları da aileler tarafından çok fazla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odaları, Mobilyalar

Yazılan Yorumlar

 1. Şerife dedi ki:

  Mrb altı üstü bir beşik fiyatı sorduk fiyat vermek bu kadarmı zor olabilir günlerdir denetimde neyin denetimidir anlam veremiyorum satış yapmak istemiyorsanız bilemiyorum artık

 2. Şerife dedi ki:

  Merhaba 5. Beşik modelinizin için fiyat verebilir misiniz birde İstanbul gönderiniz varmıdır,kolay gelsin

 3. Adınız* dedi ki:

  5.model çok hoşuma gitti fiyatı ne kadar

 4. rukiye dedi ki:

  bebek beşiklerinde önce sağlıklı olup olmadığını göz önünde bulundurun. sonrası zaten işin zevkli kısmı renk seçimi model seçimi..

 5. ilayda dedi ki:

  sepet bebek beşikleri oluyor. hem taşınabilir hem de evde kullanım için de uygun.

 6. yeliz dedi ki:

  ben klasikleşmiş pembe renk yerine beyaz bebek beşiklerini daha çok seviyorum.

 7. nagehan dedi ki:

  bebek beşiklerinde kullanılan renk genelde pembe oluyor.bebek beşiklerinde kullanılan malzemenin kalitesi herşeyden önemli ama.

 8. hulusi dedi ki:

  o kadar fazla bebek beşik modelleri var ki insan seçim yapmakta zorlanıyor.

 9. devran dedi ki:

  5.model çok hoşuma gitti. o tarz bebek beşikleri odada çok şık duruyor. bebek odaları tasarlanırken de en önemlisi bence odada hakim olan rengin uyku için uygun olması.

 10. SAFİYE dedi ki:

  AÇIKCASI BEBEK BEŞİKLERİNDE BENİM ARADIĞIM ÖZELLİK BEBEĞİN DÜŞME TEHLİKESİNİN OLMAMASI. AMA BAZI BEBEK BEŞİKLERİNİN YATAKLARI SIRF BU YÜZDEN O KADAR DERİN YAPILIYOR Kİ ONLAR HİÇ KULLANIŞLI OLMUYOR.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close