Dünyanın en ünlü markalarının bile kalitesini gölgede bırakacak Klasik Mobilya modellerimiz ile Türkiye’nin Ödüllü Mobilya Markası Asortie olarak,
yurtiçi ve ihracat pazarındaki hedef kitlelere erişmekte uygun fiyatlar ile kaliteli mobilyalar üreterek hem istihdamı desteklemek istiyoruz, hem Türk ekonomisine katma değer sağlamayı hedefliyoruz.

Ulaştığımız her ülke, ürettiğimiz her model ve teslim ettiğimiz her projede müşterilerimizin kendini fevkalade hissetmesini önemsiyoruz. Klasik ve Lüks tutkunlarının vazgeçilmez uğrak adres olmakta bizi mutlu ediyor. Günümüzde yaşam alanları oldukça küçülmekte lakin konfor ve şıklık tutkusu olan için bu çok da önemsenmemektedir. 

Asortie Mobilya bu vazgeçilmez klasik ve lüks tutkusu ile ürünlerini tasarlamakta ve en ince ayrıntısına kadar kullanıcının hem konforuna hem de lüksüne cevap vermektedir.

Uzun yıllar ürettiğimiz mobilyalar ile bize memnuniyetlerini ileten yerli yabancı bir çok kıymetli müşterimize teşekkürlerimizi sunarken, Geleceğin Antika Mobilyaları ilkemizle bu klasik ve lüks mobilya yolculuğumuza devam ediyoruz.

Tamamı doğal ahşaptan el emeği ile üretilmiş her mobilya modelimizi değerini bilen, değerine değer katacak müşterilerimizle buluşmasını diliyoruz. Bizim müşterilerimizin de her birini çok kıymetli bilerek onlara layık mobilyalar üretmeye devam ediyoruz.

Klasik ve lüks mobilya denince akla ilk gelen Tükiye’nin Lider Markası Asortie olarak, sadece mobilya üretmiyoruz. Yaşam alanınızın dekorasyonunda ki her ayrıntıya lüks dokunuşlarda bulunuyoruz. Sonuç olarak sizin için dekore ettiğimiz yaşam alanları bizim için kıymetli birer referans olma sorumluluğunu taşıyor. Asortie Mobilya’nın kıymetine kıymet katmak isteyen lüks ve klasik mobilya tutkunları için Yılın 365 Günü İstanbul Masko Mobilya Kentinde olan 1500 M2’lik Mobilya Mağazamızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.