Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Bebek Oyun Parkı

Bebeklerin ilk aylarda ve yaşına girdiğinde de rahatlıkla kullanabileceği beşik modellerinden olan bebek oyun parkları son dönemde alımı çok fazla tercih edilen modeller arasında olmaktadır. Katlanabilme özelliği sayesinde bebeğinizin huzurlu uykusuna devam edebilmesi adına seyahatlerinizde de yanınızda götürebileceğiniz bu modeller taşıma çantası boyutuna gelebilmektedir.


PARK YATAK SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

2 kademeli olarak kullanabilme özelliğine sahip olan beşiklerin ilk kademesi bebek çok fazla hareketlenmeden kullanılmaktadır. Bebeğin daha rahat alınması için yüksek olan ilk kademesi anne ve bebeğin daha rahat şekilde hareket edebilmesini sağlamaktadır. Yatağın yan bölümlerine kıskaçlar yardımıyla tutturulan ilk kademe bebek daha büyüdüğünde ve hareketlendiğinde düşmemesi adına çıkartılır. Bebeğin güvenli ve rahat yatabilmesi adına yatak direk beşiğin tabanına konur. Sallanabilme özelliğine de sahip olan bebek oyun parkı yataklarında bebeğiniz huzursuz olduğunda ve sallanma istediği duyduğunda rahatlıkla sallayabileceğiniz yapıda tasarlanmıştır. Ayrıca müzik, titreşim ve ışık özelliği sayesinde bebeğiniz de müzik dinletebilir, ışığını gece lambası olarak kullanabilir ve titreşim özelliği sayesinde bebeğinizi sallanıyormuşçasına rahatlatabilirsiniz. Birbirinden farklı desenlere ve renklere sahip olan beşik modelleri erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı modellere de sahip olmaktadır. Beşiğin üst tarafına monte edilebilen oyuncakların bulunduğu kısım bebeğinizin dikkatini çekerek beşiğinde huzurlu vakit geçirmesini sağlamaktadır. İlk aylarda rahatlıkla kullanabileceğiniz alt açma bölümü de bebeğinizin rahatça altını açmanızı sağlayacaktır. Ayrıca ilerleyen aylarda bu bölümü çıkartabilirsiniz. Bebeğiniz için hem uyku alanı hem de oyun alanı olabilecek özelliklere sahip olan bebek oyun parkı yataklarını ilerleyen aylarda sadece oyun alanı olarak da kullanabilirsiniz.

Pembe, mavi, beyaz, kırmızı, kahverengi gibi birçok renk seçeneklerinde sahip olan beşik modellerinde kız veya erkek bebeğinize uygun renkte ve desendeki beşik modellerini rahatlıkla bulabilme imkânlarına sahip olabilirsiniz. Cibinlikli ve hanedanlı modellerinde yer aldığı tasarımlarda küçük hanımlar bir prensesin, küçük beylerde bir prensin yatağına sahip olabilecek.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odaları, Mobilyalar

Yazılan Yorumlar

 1. ilknur dedi ki:

  bebek oyun parkı hem yatak olarak hem de oyun alanı olarak kullanıldığı için bence çok güzel.

 2. aysima dedi ki:

  bebek oyun parkı yaramaz çocuklar için birebir 🙂

 3. irem dedi ki:

  bazı beşik modelleri bebek oyun parkı olarak da kullanılabiliyor.

 4. emir dedi ki:

  bebek oyun parkları yaramaz çocuklar için muhteşem icat 🙂 oğluma aldık çok güzel vakit geçiriyor.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close