Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Çatı Katları Nasıl Değerlendirilmelidir?

Çatı katlarında oturmak kimileri için zorunluluk iken kimileri için ise özel bir tercih olabiliyor. Dekorasyon uygulamaları çatı katlarında bir kat daha önem kazanıyor. Çatı katlarını değerlendirmek için öncelikle mobilya tercihlerinizi bilinçli olarak yapmak durumundasınız. Geniş ve yüksek mobilyalardan ziyade daha pratik, daha opsiyonel ve daha hacimsiz mobilyaları tercih etmelisiniz.

Çatı katlarını değerlendirmek için öncelikle kendinize verimli bir yaşam alanı oluşturmak durumundasınız. Aksi taktirde zaten değerlendirebileceğiniz daire hacmi azken ölü alanlarınız çoğalır ve daha niteliksiz bir ortam hazırlamış olursunuz. Salonlar için klasik salon anlayışından vazgeçin ve asla çok da kullanımı olmayan, hacimce büyük konsol, gümüşlük gibi ayrıntılara takılmayın. Önemli olan kullanışlı olması. Salon için güzel bir masa tercihi yapın ve uygun bir kısma yerleştirdikten sonra saklama için orta boy bir dolabı masaya yakın şekilde konumlandırın. Yine aynı şekilde, özellikle kol kısmı dar olan bir kanepe takımını yerleştirin.

Alacağınız kanepe, koltuk gibi mobilyalarda kesinlikle sandık kısmının olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Sonuç olarak her mobilyanız mevcut olmayacağından saklama alanlarına fazlası ile ihtiyaç duyacaksınız. Bu sandıklar sizin işinizi fazlasıyla görecek. Çatı katlarını değerlendirme yöntemlerinden bir diğeri de odaları bölmektir. Genelde çatı kat dairelerde oda sayısı az olabiliyor. Ancak artık çok şık paravanlar piyasada mevcut ve bunlar sayesinde geniş olan odalarınızı bölerek ekstradan bir oda daha oluşturabilirsiniz. Örneğin büyük bir oturma odasını renkli paravanlar ile bölüp o kısmı çalışma bölümü olarak değerlendirebilirsiniz.

Çatı katlarını değerlendirmede en önemli noktalardan biri de yatak odaları oluyor. Çok fazla eşyanın bulunduğu yatak odaları için ise tavsiyemiz farklı dolaplardan yana. Şimdi öyle ergonomik ve ilginç dolap tasarımları var ki ölü bölümleri tamamen hayata kazandırıyor. Örneğin köşe dolaplar ile odalarınızda kullanılmayan köşeleri kazanabilir, o bölüme birçok eşyayı sığdırabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı sadece saklama işini değil, dilediğinizde onlara rahat ulaşma şansına da sahip olursunuz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Mobilyalar

Yazılan Yorumlar

  1. nuriye dedi ki:

    çatı katı dekorasyonu bence çok zevkli. çatı katları genelde önemsiz alanlar olarak kullanılsa da aslında çok güzel dekorasyon yapılarak değerlendirilebilir.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close