Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Demonte Mobilya Ne İşe Yarar

Mobilyalar, bir ev için çok önemli eşyalardır. Ev dekorasyonunun değişmez parçalarından biri olan mobilyalar, doğru bir şekilde seçilmelidir. Kimi zaman, insanlar ev değiştirmek zorunda kalabilirler. Bu gibi durumlarda, kolay taşınabilir mobilyalar, sizin için kurtarıcı niteliğinde olacaktır. Bu tarz mobilyalar, son yıllarda oldukça popülerdir. Demonte mobilya ismi verilen bu tarz mobilyalar, piyasada birçok marka tarafından satılmaktadır. Ayrıca, özel üretim olarak da sipariş verebilirsiniz.

Demonte mobilyalar, kullanım kolaylığı sağlayan mobilya çeşitleridir. Mobilyalarınızı, oda içerisinde veya ev taşıma esnasında çok kolay bir şekilde taşımanıza izin verecek olan demonte mobilyalar, size oldukça fazla kolaylık sağlayacaktır. Parçalar halinde üretilen mobilyalar, kolay montaj ara elemanları ile rahat bir şekilde birleştirilebilir. Öyle ki, usta birine ihtiyacınız olmadan, kendi başınıza montaj yapabilirsiniz. Bu durumun sağlamış olduğu avantaj, mobilyalarınızın çok kolay taşınabilir hale gelmesi olacaktır. Bu tür mobilyaları, artık hemen her yerde bulmanız mümkündür. Vitrinden yatak odası takımına, mutfak masasından saklama dolaplarına kadar, istediğiniz çeşitte mobilyada uygulanabilen bu teknik sayesinde, taşınma sırasında yaşanan sıkıntılar tamamen ortadan kalkacaktır. Taşınma esnasında yaşanan sıkıntılardan en önemlisi, mobilyaların hasar görmesi olarak bilinmektedir. Tek parça halinde taşınacak olan bir mobilyanın hasar görmesi olası bir durumdur. Demonte mobilya ise, taşınma esnasında parçalara ayrılarak, hasar alma riskini minimuma indirecektir.

Mobilya satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan biri, mobilyanın ev eşyalarına ve evin şekline uyumlu olmasıdır. Diğer bir nokta ise, taşıma kolaylığı sağlaması olacaktır. Demonte mobilya, taşıma kolaylığı sağlayan bir teknikle üretilir. Taşımada sağladığı kolaylığın yanında, istediğiniz ağaç çeşidi, renk ve modelde üretilen bu mobilyalar, aynı zamanda evinizin şekline de uyum sağlayacaktır. Demonte mobilyaları, ünlü mobilya üreticilerinden temin edebileceğiniz gibi özel olarak tasarım yapan firmalardan da edinebilirsiniz. Bu şekilde, istediğiniz boyutlarda ve özelliklerde mobilya sahibi olabilirsiniz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Mobilyalar

Yazılan Yorumlar

  1. belçim dedi ki:

    demonte mobilyalar son zamanların en yaygın mobilyaları. artık müşteri montajını kendisi yapıyor.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close