Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

En Güzel Mutfak Dolabı Tavsiyeleri

Mutfak eşyaları rahatlıkla ulaşabilecek, kullanım kolaylığına sahip noktalarda depolanmalıdır. Mutfak yaptırırken çekmecelerin ergonomisi de çok önem taşımaktadır. Tencereler ve tabaklar için kullanılan raylı saklama alanları çekmecelere ve dolaplara yerleşebilmektedir. Doğru mutfak dolabı modelleri ile mutfağınızda şıklık yaratmak elinizde. Dar alanlarda bile rahat kullanım alanları yaratılmaktadır. Son teknolojiye uygun kullanılan çekmece ve raf çözümleri ile hem aksesuar seçim yapabilir hem de kullanışlı alanlar elde edebilirsiniz.

mutfak dolapları

Ege klasik mutfak

Estetik Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak dolabı seçimi yapılırken frenli çekmeceler ile kulp sorunundan da kurtulabilirsiniz. Elinizde bir şeyler varsa vücudunuz ile dokunarak kapanmanıza dayalı çekmecelerde size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Mutfak dizaynı yaparken üç boyutlu olarak görünümü de yakalayabilirsiniz. Mutfak dolabı seçimi nasıl yapılır diyorsanız mutfağınızın özelliklerini ve ışık alma durumunu dikkate almalısınız. Mutfak yaptırırken dizayn yapılacak alana göre renk seçimi yapmakta her zaman fayda bulunmaktadır.

klasik mutfak dolapları

Huzur klasik mutfak

Mutfak Dolabı Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar

Mutfaklar bol miktarda ışık alıyorsa koyu tonlar kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken şey ise çok koyu tonlarda dolap seçimi yaparken dikkatli olunmasıdır. Koyu tonları kullanmak yerine pembe, beyaz gibi tonları ile renklerin etkilerini daha yumuşatabilir, tozlanma gibi problemlerin görünmesini de engelleyebilirsiniz. Küçük ve ışık almayan mutfaklarda açık tonlar daima başarılı etki verecektir. Parlak mutfak dolabı modelleri en çok tercih edilenler arasında bulunmakta. Ferah alanların yaratılmasında mutfak dolaplarının önemi artmaktadır. Bu senenin modası olan İngiliz, Akdeniz, Fransız mutfak stilinde beyaz eskitme boyalı dolaplar sıklıkla kullanılmaktadır.

klasik mutfak dolap

Antik klasik mutfak

Geçmişten Bugüne Mutfak Dolabı Çeşitleri

Eskinin raflı dolapları çok modern mutfaklarda bile kullanılabilmekte aynı zamanda şık ve çok nostaljik etkiler yaratılmaktadır. Modern bir mutfak tasarımı yapılacaksa en iyi tasarımı bulmak için öneriler incelenmelidir. Dolap seçimi yapılmadan üç boyutlu çizimler ile istenilen mutfağın şekli görülmeden karar verilmemesi gerekir. Çok amaçlı mutfak dolabı tasarımları ile raflar, çekmeceler açısından kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. Küçük alanlarda bile harikalar yaratmak elinizde. Doğru mutfak dolabı seçimi ile konforlu, içinize sinen ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz.

Kategoriler: Genel, Mutfak Dekorasyonu

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close