Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Genç Bayan Odası Nasıl Olmalı

Bir genç bayanın odası onun adeta tapınağıdır. Ergen yaştaki bir genç kızın uzun vakitlerini geçireceği odayı dekore ederken bazı hususlar göz önünde bulundurulmalıdır. Genç bayan odası denildiğinde ilk akla gelen şey yatağıdır. Yatak huzurla uyunabilecek şekilde yumuşak ve cazip olmalı. Genç bayanın istediği renk kombinasyonları ile üst üste birkaç nevresimi üst üste örtmek çok yumuşak görüntü verecektir, aynı zamanda çokta rahat olacaktır. Hepimizin bildiği üzere kızlar kaç yaşında olursa olsun süslenirler. Aynalı bir şifonyer ve ona uygun renklerde koltuk her genç bayanın odasında olmalı.

genç bayan odası dekoru

Bayan Genç Odası

Bayan genç odası dekore ederken, odada kıyafetlerini, aksesuarlarını, şapkalarını, atkılarını ve diğer fazlalıklarını asması için çok yere ihtiyacı vardır. Odanın köşesine, temaya uygun renklerde koyacağınız bir palto askısı gayet kullanışlı olacaktır. Aynı zamanda kapı arkasına monte edeceğiniz askılar da oldukça toparlayıcı olacaktır. Şifonyerin üzerine yerleştireceğiniz küçük kutular ortada duran aksesuar dağınıklığının önüne geçecektir. Telefon numaraları ve notlarını asacağı bir köşe oluşturmak da gerekir. Bilgi köşesi oluşturmak için duvara asacağınız bir tahta veya ayaklı sabit küçük bir tahta, genç bayanın yapacağı önemli işleri unutmaması için iyi bir fikirdir.

genç bayan odası dekorasyonu

Genç Odası Bayan Modelleri

Genç kızların odalarının vazgeçilmezlerinden biri de müziktir. Odasının renklerine uygun veya mp3’ünü yerleştirebileceği bir sistem genç bayan için çok kullanışlı olacaktır. Göz zevkini geliştirmesi, modayı yakın takip etmesi için televizyon da odaya koyulabilir. Genç odası bayan modelleri genellikle beyaz ve krem gibi açık renklerde tasarlanmaktadır. Ayrıca makyaj masası da genç bir bayanın olmazsa olmaz eşyasıdır. Makyaj masasının önüne koyacağınız renkli bir pufla odada tam bir uyum yakalayabilirsiniz.

genç bayan yatak odası

 

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genel

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close