Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Hakkımızda

MOBİLYA VE DEKORASYONDA SON TREND ÜRÜNLER VE FARKLI FİKİRLER

Kayserimobilyamerkezi.com, yaşam alanlarını dekore etmek isteyen ziyaretçiler için son moda tasarımları, farklı fikirleri tek çatı altında topluyor. Mobilya ve dekorasyon ile ilgili çok cazip kampanyalar, klasik mobilya, avangarde mobilya tasarımları,  tasarımları, modern mobilya tasarımları, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, otel mobilyaları, otel dekorasyonu, bahçe dekorasyonu ve dekorasyon ile ilgili tüm haberleri bulabileceğiniz geniş kapsamlı bir haline geldi.

365 Gün 24 Saat Açık Fikir Atölyesi

Kayserimobilyamerkezi.com, mobilya ve akseuarlar ile ilgili sınırsız olan tasarım ve markaları bir arada sunmayı hedefleyen bir düşüncenin ürünüdür. Bu anlamda, Türkiye‘nin en geniş içeriğe sahip mobilya portalı niteliğindedir. 365 gün 24 saat tek tık ile ulaşabileceğiniz bu platformda, mobilya ihtiyacı olan kullanıcılar, yüzlerce markanın tasarladığı binlerce ürün hakkında en doğru ve en tarafsız bilgiye sahip olacaklar.

Reklam Değil, Tarafsız ve Doğru Bilgi

Kayserimobilyamerkezi.com siz sunulan bilgiler tarafsız ve doğru bilgilerdir. Reklam kokan haberlerden, yönlendirmeci makalelerden ve sayfayı reklam ve tanıtım görsellerine boğan bir portal değildir. kayserimobilyamerkezi.com reklam geliri elde etmek için kurulmuş bir platform değildir. Sadece genel giderlerinin karşılanması amaçlı olarak reklam almaktadır. Bunun yanında üyelerine asla yanıltıcı reklam ve yönlendirmeci basın bültenleri göndermez. Temel amaç; mobilya ve dekorasyon için bilgi almak isteyenlere doğru ve tarafsız bilgi sunmaktır.

Gereksiz Detaylardan Uzak Basit Arayüz

Kayserimobilyamerkezi.com gereksiz detaylardan uzak, basit bir arayüz ile tasarlanmış olan Türkiye’nin en büyük mobilya ve dekorasyon portalıdır. Kullanıcının keyifle gezebileceği ve her istediği bilgiye rahatça ulaşabileceği basit bir arayüz ile hazırlanmıştır. showroomu , kullanıcıların keyifle gezebilecekleri ve her istedikleri ürüne kolayca ulaşabilecekleri bir altyapı ile hazırlanmıştır.
Kayserimobilyamerkezi.com dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile mobilya sektörünün seçkin ve rakipsiz internet portalı arasında olmayı amaçlamaktadır. İlk üç yıllık ilerleme planında, Türkiye’de mobilya sektörünün en bilinen markası olmayı amaçlamaktadır.

Yukarı