Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

İtalyan Yemek Odası

İtalyan mutfağı kadar yemek odası da oldukça fazla ilgi görüyor. Yeni nesil mobilyaları ile İtalyan yemek odası takımları insanların ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle bu sene bu mobilyalar oldukça fazla ilgi gördü. Çünkü dekorasyon anlamında oldukça şık tasarımlara yer veriliyor. İnsanların çok daha rahat etmesi için gerekli olan her şey düşünülmüş olduğundan dolayı insanlar mutfaklarında rahatlıkla yemek yiyebiliyorlar. Bu sene sade ve şık görünüşlü mobilyalar moda olduğundan dolayı yemek odasında da bu tarz mobilyalar tercih ediliyor. Bu yüzden insanlar sade renkli mobilyaları yemek odalarında tercih ediyor. Ayrıca yemek odaları artık çok daha geniş olduğundan dolayı dekorasyon çok daha kolay oluyor. Buda mobilya yerleştirme işlemlerini oldukça kolaylaştırıyor. Eskiden belki de bir masa sığan mutfaklara artık pek çok eşya yerleştirilebiliyor. Bu sayede mutfaklar çok daha işlevsel oluyor.

İtalyan yemek odası takımlarında dikkat çeken eşyalardan birisi kuşkusuz yemek masalarıdır. Yemek masaları oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış. Fakat çok fazla kişi için değil genel olarak bir aile yemeği için tasarlanmıştır. İtalyan mobilyalarında genel olarak rahatlık ve huzur sağlanmaktadır. Dolayısı ile fazla büyük eşyalar görünümü bozmaktadır. Bu sebepten dolayı da İtalyan mobilyalarında daha küçük boyutlu eşyalara yer verilmektedir. Fakat fonksiyon olarak hiçbir özellikten de kaçınılmamaktadır. İnsanların rahatlıkla yemek yiyebilmeleri için gereken her türlü mobilya mevcuttur. Yemek odası takımlarında ne olması gerekiyorsa ve neye ihtiyaç varsa istenildiği takdirde eklenebilmektedir. Buda insanların yemek odalarını kendilerine göre dekore edebilmelerini sağlamaktadır.

İtalyan yemek odası genel olarak beyaz ve şık desenli mobilyalardan oluşmaktadır. Oval yerine daha çok kare stili eşyalara yer ilmektedir. Buradan da anlayabileceğiniz gibi bu eşyalar simetrik düzen ile tasarlanmıştır. Bu özelliği sayesinde çoğu insanın ilgisini çekmeyi başarabilmiştir. Bunun yanında şık avizelere yer verilmesi de yemek odasına ayrı bir hava katmaktadır. Avizeler oldukça büyük ve şık tasarlanmıştır.

Kategoriler: Mobilyalar, Yemek Odaları

Yazılan Yorumlar

  1. buse dedi ki:

    italyan yemek odası takımları çok zarif ve şık duruyor. italyan tarzı mobilyaları seviyorum.

  2. pelin dedi ki:

    italyan yemek odalarının genelde masaları çok farklı oluyor. hep rastladığım yemek odası modellerinin masaları alışılmışın dışında modellerdi.

  3. bilge dedi ki:

    italyan yemek odası takımı klasik tarza daha yakın çok hoşuma gitti.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close