Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Kırmızı Bebek Odaları

Bebek odalarında klasik renklerden ve temalardan tercih etmek istemeyenler için alternatif renklerin başında geliyor. Kırmızı bebek odaları belirli bir cinsiyete hitap etmemesi yönü ile tercih sebebi oluyor. Hem erkek bebekler hem de kız bebekler için kırmızı kullanılabilir bir renk. Aynı zamanda kardeşler için de uygun bir renk tercihi olabilir.

Kırmızı renk ile üretilmiş bebek odalarına bakacak olursak temalarında farklılık göze çarpıyor. Kırmızı bebek odaları uçuk pembe ve mavi klasiğini uygulamak istemeyen ebeveynler için ideal seçim olabilir. Şirinler çocukların en sevdiği çizgi karakterlerin başında geliyor. Bebek odalarında da kırmızı mantar teması çıkıyor karşımıza. Kırmızı beyaz benekli odalar bebek odaları için harika bir alternatif. Oldukça da şirin. Hem kızlar hem de erkekler için çok uygun.

Kırmızı bebek odaları her ne kadar enerjisi ve tonları ile ebeveynleri kendine çekiyor olsa da kullanımı açısından dikkat edilmesi gereken bir nokta var. O da mobilyaların kullanılacağı odanın büyüklüğü. Türkiye’de evlerde bulunan çocuk odaları genelde dairelerin en küçük odası olarak çıkıyor karşımıza. Maalesef kırmızı ağırlıklı bebek odaları böyle küçük mekanlarda tercih edildiği taktirde ortam karanlık ve sıkıcı olabiliyor. Kırmızı renk için en uygun ortamlar genelde hem çok ışık alan hem de geniş odalar olmalı. Küçük ortamlar için de olsa kırmızıdan vazgeçemeyen ebeveynler açık tonlar ile kombinasyonunu tercih ederek havayı yumuşatabilirler.

Bebek odalarında kırmızı rengin tek başına kullanıldığı takımlardan ziyade farklı renklerle yapılan kombinasyonlarını görüyoruz. Kırmızı bebek odalarında genel olarak beyaz ile kullanılan bebek odalarında kırmızı daha çok ön plana çıkıyor ve bu modeller tercih sebebi oluyor. Diğer renklerin kullanımını özellikle bebek odası olması sebebi ile çok da uygun görmüyoruz. Yalnızca açık gri tonları kırmızı ile uyumlu olabiliyor. Bunun dışında özellikle yeşil, sarı gibi renkler ile birlikte kırmızı tonları ortamı olduğundan küçük ve sıkıcı gösterecektir.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odaları

Yazılan Yorumlar

  1. faruk a. dedi ki:

    kırmızı bebek odası modelleri pembe bebek odası modellerine göre biraz daha güzel bence.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close