Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Kırmızı Beyaz Mutfak Modelleri

Mutfak tasarımlarının en çok sevilen renklerinden kırmızı beyaz mutfak modelleri daha çok lake boya ile boyanmış mutfak modelleri arasından tercih edilmektedir. Parlak bir yapıya sahip olan lake boya özellikle de mutfak dekorasyonlarında şık bir hava yaratmasından dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. İddialı bir renk olan kırmızının beyaz ile harmanlanması sonucu daha soft bir hale gelmesi sonucu ortaya çıkan mutfak dekorasyonu örneklerini incelediğimiz zaman geniş mutfaklarda kırmızının yoğunlukta olduğunu küçük mutfaklarda ise beyazın yoğunlukta olduğunu görmekteyiz. Bunun nedeni ise koyu renklerin dar alanlarda kullanımının alanı daha da daraltmasıdır. Siz de mutfağınızda kırmızı ve beyazın uyumunu görmek istiyorsanız mutfak dolap modellerinize karar vererek dekorasyonunuzu tamamlayın.

kırmızı-beyaz-mutfak-modelleri

Kategoriler: Mobilyalar, Mutfak Dekorasyonu

Yazılan Yorumlar

  1. ikra dedi ki:

    kırmızı beyaz mutfak modelleri hoş ama iddialı bir renk bence. mutfağınız geniş değilse bence kırmızı gibi iddialı bir rengi kullanacaksanız mat tonlarda ve beyazın ağırlıkta olduğu kırmızı beyaz mutfak modelleri olarak tercih etmelisiniz.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close