Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Kırmızı Genç Odaları

Kırmızı en çok dikkat çeken ve pek çok kişiyi en çok cezbeden renklerden biridir. Kırmızı renk mobilyalar hem kız hem de erkek çocukları tarafından tercih edilmektedir. Genellikle yataklarının kırmızı ve siyah bir arabadan tasarlanmasını isteyen pek çok erkek çocuğu bulunmaktadır. Kız çocukları ise genellikle kırmızı ve beyaz uyumunu tercih etmektedir.

Kırmızı genç odalarının bu kadar fazla tercih edilmesinin nedeni son derece dikkat çeken bir renk olmasıdır. Bu renk pek çok kişi için can alıcıdır. Yatak örtüsünde kırmızı ve lacivertin kullanımı, komidinde yine kırmızının ve kahverenginin uyumunun sağlanması, yatak odasında bulunan dolaplarda kırmızı ve kahverengi birlikteliği genellikle erkek çocukları için tasarlanan kırmızı genç odalarında söz konusudur. Kitaplıkta da yer yer ahşap yer yer kırmızı renklerin hakim olması söz konusu olabilir. Odayı aynı zamanda saatler de süsleyebilir. Bunun yanında perdelerin ve halıların da mobilyaların renkleri ile uyumlu olması bu bütünlüğü devam ettirecektir.

Kırmızı genç odaları kız çocuklar için tasarlandığında genellikle çiçekli olan yatak örtüsü modellerinin odaya farklı bir hava kattığı söylenebilir. Yastıklar genellikle beyaz, yatak örtüsü ise pembe ve kırmızı tonlarının karışımı ile sağlanmaktadır. Yatağın kırmızı tonlarında tasarlandığı bu modellerde komidinler beyaz olabilmektedir. Bunun yanında kırmızı tablolarla da desteklenen model kütüphanenin rengi ile de renklenebilir. Kütüphaneniz kırmızı ya da pembenin farklı tonlarında seçilebilir.

Kırmızı genç odalarının en önemli özelliği canlılık vermeleri ve enerji depolamalarıdır. Pek çok genç kırmızı olan mobilyaları hayvan figürleri ile de desteklemektedir. Bu Micky Mouse olabilir. Kırmızının yeşil ile harmanlandığın modeller de bulunmaktadır. Yatak örtüsünün kırmızı ve yeşil karışımından oluşması söz konusu olabilir. Bunun yanında kırmızı bir sandalye yeşil bir masa ile bütünleştirilebilir. Yeşile boyalı duvarlar kırmızı bir dolap ile bütünleştirilebilir.
Sadece mobilya değil aynı zamanda mekan tasarımı yapan firmalar kırmızı genç odalarını uyumlu şekilde tasarlayacaktır.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genç ve Bebek Odaları, Yatak Odaları

Yazılan Yorumlar

 1. buse çelik dedi ki:

  kırmızı genç odaları çok güzel ve şık duruyor. genç odası takımlarında en çok kullanılan renkler arasında yer alıyor artık kırmızı renk.

 2. Esma Hatın dedi ki:

  Genç odası takımlarında canlı renkler tercih ediliyor. Gençlerin iç dünyasına hitap eden resimli dolaplar, cd rafları vs. güzel kombinler yapıyorlar.

 3. damla dedi ki:

  kırmızı genç odaları beyazla birleştiği zaman ortaya çok aydınlık bir hava çıkıyor. genç odalarında kırmızı ve beyaz uyumunu seviyorum.

 4. özge dedi ki:

  kırmızı genç odaları artık son zamanlarda genç odası takımlarında en çok kullanılan renkler arasında. ama genç odası modelleri ne kadar canlı olursa o kadar güzel duruyor. kırmızı genç odası takımları da çok hoşuma gidiyor.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close