Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Klasik Sandalye Modelleri

Hayatımızda teknolojinin bu kadar fazla yer alması her işimizde bir teknolojik alete ihtiyaç duymamız bizlerde bir bıkkınlığa neden olmuştur. Özellikle teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesine şahit olan altmışlı yılların insanları bu durumdan daha çok etkilenmişlerdir. Telefonun ne olduğunu bile bilmezken bir anda görüntülü konuşma seviyesi ile karşılaşanlar bu durumu hayretle karşılamışlardır. Fakat ne kadar teknolojiye bağımlı hale gelmekte eski günlerimizi hep arar durumdayız. Herkes son teknoloji televizyonlarla evlerini donatırlarken bir yandan da dedelerini veya babaannelerinin eski evlerindeki o klasik görünümü arar hale gelmişlerdir.

klasik-sandalyeler

Kollu sandalye modelleri, klasik koltuk modelleri teknoloji ile geride kalmaya yüz tutmuşken insanlarda oluşan teknolojik bıkkınlık klasik görünümü tekrar hayatımızın bir parçası haline getirmiştir. Eski günlerdeki doğallık teknolojiden uzak sadece insanların muhabbetleri ile şenlenen o ortamları arar hale geldik. İşte bu klasik modanın tekrar gündeme gelmesindeki en büyük sebeplerden bir tanesi de budur. Evlerimizde klasik bir hava estirmek için birçok alanda değişiklikler yapmamız gerekir. Örneğin evimizin salonunda o eski günlerdeki sıcak ve klasik ortamı yakalamak için yemek masası ve sandalyeleri değiştirmek gereklidir. Büyüklerin başköşeye oturduğu sıcak sohbetlerin yapıldığı ve bütün ailenin toplandığı o masa geleneğini yaşatmak için bu tasarım önemlidir.

klasik-sandalye-modelleri

Klasik tasarımlarda genellikle ahşap ağırlıklı bir konsept tercih edilmelidir. Ahşap klasik bir masa ve etrafında tüm aileniz ile sıcak akşam yemekleri yiyebileceğiniz bir ortam yakalanabilir. Masa etrafındaki sandalyeler de genellikle ahşap görünümde olmalıdır. Ayrıca sandalye döşemeleri klasik görünüme uygun seçilmelidir. Renk olarak kırmızı ve tonları tercih edilmesi klasik akım açısından tamamlayıcı bir görüntü olacaktır. Ayrıca klasik akım rüzgârının yemek boyunca esmesini isteyenler için eski günlerden kalmış veya sizin için manevi değeri yüksek olan yemek takımları kullanmaları tavsiye edilmektedir. Yemek sonrası tüm aile olarak bir çay da bizim toplumumuzun vazgeçilmez geleneklerindendir.

kollu-sandalye-modelleri

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Klasik Mobilya, Mobilyalar

Yazılan Yorumlar

 1. çağla dedi ki:

  yemek yerken rahatlık ve konfor ne kadar önemliyse şıklık ve estetik görünüm de o kadar önemli. klasik yemek odası takımları da bu anlamda gereken şıklığı ve konforu sağlıyor bence.

 2. buse dedi ki:

  yemek odası takımlarında sandalyelerin önemi büyük. klasik yemek odası takımlarında sandalyelerin hem ihtişamlı hem de konforlu olan modelleri çok fazla tercih ediliyor.

 3. irem dedi ki:

  klasik sandalye modelleri yemek odası takımlarında masa ile uyum içerisinde olmalı ve eğer ayrı alınıyorsa uyumsuz renk ve tonlar seçilmemeli.

 4. ecem dedi ki:

  yemek odası takımları seçiminde estetik açıdan şık olması kadar önemli olan bir şey daha var ki o da yemek masası sandalyelerinin konforlu olmasıdır.

 5. senem dedi ki:

  klasik yemek odası takımları sandalyeleri sayesinde daha ihtişamlı ve şık bir hal alıyor. özellikle el işlemesi olan klasik sandalyeler şıklığı ve konforu bir arada sunuyor.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close