Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Koç Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Evlerimizde yaptığımız mobilya tercihlerinde kendimizin ve sevdiklerimizin tercihlerini ve zevklerini ön planda tutarız. Sevdiğimiz ve beğendiğimiz mobilyaları birlikte bir uyum içerisinde kullanarak evimizi güzelleştirmek isteriz. Yaptığımız mobilya tercihlerinde beğenilerimiz oldukça etkilidir; ancak karakterimizin de mobilya seçimlerine oldukça büyük bir etkisi vardır.

Burçların karakterlerimizi hatta dış görüntümüzü bile oluşturduğu günümüzde artık bilinmektedir. Sahip olduğumuz burca göre oluşan karakterlerimizin mobilya seçimlerimize de etkisi oldukça büyüktür. Bu nedenle genellikle aynı burca sahip olan kişilerin evlerinin dekorasyonunun aşağı yukarı birbirine benzediğini kolaylıkla söyleyebiliriz.

koç-burcu-dekorasyon-tercihleri-1

Koç burcu dekorasyon tercihlerinde yenilikçi ruhunu ve iddialı karakterini göstermekten zevk alır. Evinin dekorasyonunda seçtiği iddialı renkler ise bu karakterinin bir yansımasıdır. Bir koç burcu insanının evinde en çok kırmızı rengi görebilirsiniz. Kırmızı, turuncu, sarı gibi renkler koç burcunun enerjik kişiliğini yansıttığı için dekorasyonda en çok tercih ettiği renkler arasındadır.

Koç burcu insanları özgür bir ruha sahip olan insanlardır. Bu nedenle yaşadıkları mekanları yüksek tavanlı ve büyük olursa kendilerini daha özgür ve rahat hissederler. Koç burcu iseniz evinizde bulunan bütün fazla eşyalardan kurtularak daha geniş bir mekana sahip olabilir, enerjinizi evinizin içerisinde daha çok gösterebilirsiniz.

koç-burcu-dekorasyon-tercihleri-2

Koç burcu dekorasyon konusunda her ne kadar yenilikçi olsalar da gösterişi fazla sevmezler. Bu nedenle evinizde canlı renklere sahip sade mobilyalar kullanabilirsiniz. Kullandığınız sade mobilyaları ahşap zemin ile bütünleştirerek evinizde sıcak bir hava yaratabilirsiniz. Evinizde kullanacağınız büyük ve geniş camlar ile gün ışığının içeri girmesini sağlayarak kendinizi daha ferah ve aydınlık hissedeceğiniz bir mekan yaratabilirsiniz.

Eğer evinizde fazladan boş bir odanız var ise, sahip olduğunuz fazla enerjiyi atmak için bu boş odayı egzersiz odasına dönüştürebilirsiniz. Böylece güne egzersiz yaparak başlayabilir, kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz.

Dekorasyon konusunda başka insanların fikirlerini pek önemsemeyen, kendi tarzlarını kullanmayı seven koç burçları sadelikle yeniliği birleştirerek kendilerine oldukça huzurlu bir yaşam alanı oluşturabilirler.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Ev Dekorasyonu

Yazılan Yorumlar

 1. fatoş dedi ki:

  bir koç burcu olarak şunu söyleyebilirim ki öyle parlak, kırmızı turuncu gibi renkleri sevmiyorum ve kullanmıyorum. ben açık renkli klasik mobilyalar kullanıyorum evimde, sade ve şık bir dekorasyon için

 2. nilüfer dedi ki:

  ben koç burcuyum. bu resimdekilerin aksine hep daha koyu renkler ve gösterişli, göz alıcı renkleri tercih ediyorum dekorasyonumda

 3. kirazz dedi ki:

  koç burçları biraz gösterişi seviyor sanki:) daha çok klasik mobilyalar uygun bu burca. göz alıcı ve parlak renkleri tercih etmeliler, klasik takımlar tam onlara göre

 4. burcu dedi ki:

  beyaz renk her zamn asletın rengıdır bu koltuktda beyaz uyumu bır harıka olmus evı ferah ve herzamn temız bakımlı gosterır ahsapta koltuk takımna ayrı bır hafa katmıs

 5. Korhan Orhan dedi ki:

  ben de koç burcuyum ama simetri hastası değilim. Benim için ev dekorasyonunda düzen çok önemlidir. Mesela yemek odası takımındaki sandalyenin bile eğri durmasını beni rahatsız eder.

 6. aysel atak dedi ki:

  bende koç burcuyum düzeni çok severim ve model mobilya degilde klasik modeller daha çok tercihimdir ama benim evimdeki mobilyalar maalsef model:(

 7. Murat Artek dedi ki:

  Koç burcu kadını biraz simetri hastası oluyor diye biliyorum. Ama erkelerde öyle bir takıntı yok. En dekorasyonu yaparken klasik mobilya tercih ederler. Koç burcu biraz lider ve dezpot bir burç olduğundan mobilyalarında ve dekorasyonda renk seçiminde keskin tonları tercih ederler.

 8. Zeliha J. dedi ki:

  Koç burcu dekorasyonda düzensizliğe asla gelemez. Evlerde her şeyin yerli yerinde olmasını ister. Klasik mobilya veya modern mobilya diye bir ayrım yapmazlar. Koç burcu için en güzel mobilya modeli onun hoşuna giden mobilya modelidir.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close