Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Lüks Berjer Modelleri 2016

Oturma gruplarında vazgeçilmez parçalardan biri ise tekli berjer koltuklardır. Tekli berjer koltuk modelleri şık ve zarif tasarımına sahip ürünlerin başında gelmektedir. Evlerinize farklı stil kazandıran bu parçalar ile evinizde kullanışlı bir ortam yaratabilirsiniz. Genellikle iki kanepe ve ve iki adet tekli berjerden oluşan oturma gruplarının vazgeçilmez parçası olan teki berj koltuk modelleri evinizin dizaynına göre istenilen renk ve modelde tasarlanmaktadır.

Ekselans Berjer

Ekselans Berjer

Klasik havanın esintisini devam ettirebilmesi için tekli berjer koltuk modellerinde ön planda olan el işçiliği oymalı motifler ve altın varak işlemeler oldukça eşsiz bir özelliktir. Sırt ve kol kısımlarına ağırlık verilerek tsarlanan bu parçalar hem modern hemde klasik grupları tamamlayan etkin parçadır.

Asortie Berjer

Asortie Berjer

Döşeme malzemelerinin seçimi konusunda birinci sınıf, leke tutmayan kumaşlar kullanması; doğal ahşap kullanımı ile dayanık ve sağlam bir iskelete sahip olması sayesinde uzun yıllar kullanacağınız bir parçaya sahip olacaksınız. Kullanmaktan keyif alacağınız tekli berjer koltuk modelleri ile evlerinizin tasarımını güçlendirerek, hayalinizde ki ortamı yaratmış olacaksınız.

Kategoriler: Koltuk Takımları

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close