Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Lüks Mutfak Dolapları

Ev yerleştirmek ve dekorasyon yapmak hiç kolay bir iş değildir. Yapılacak dekorasyon hem estetik olmalı hem prestijli olmalı hem sağlam olmalı hem de ekonomik olmalı. Maalesef bunların hepsinin bir arada olması o kadar da mümkün olmamaktadır.

Mutfak, kadınlar için çok önemli bir kavramdır. Mutfak dekorasyonu da bir o kadar önemli bir olgudur. Beyaz eşyalar ve mutfak mobilyalarının estetik görünümde olması hemen her kadının isteğidir. Bu bağlamda, ekonomiyi biraz esnetme şansına sahip olan kişilerin sahip olması gereken lüks mutfak dolapları, ışıltılı bir görüntü sergilemektedir. 1. kalite özel ağaçlardan üretilen lüks mutfak dolapları, estetik ve prestij açısından bekleneni tam anlamıyla karşılamaktadır.

lüks-mutfak-dolapları-1

Klasik modellerden hoşlananlar için klasik modeller, daha modern çizgilerden hoşlananlar için modern modeller bulunmaktadır. Bunlardan farklı olarak, daha cesur kişiler için transparan lüks mutfak dolapları ve asimetrik modeller de son yıllarda ön plana çıkmaya başlamıştır.

Kalitesi ve görünüşü dolayısıyla biraz masraflı olarak nitelendirilebilecek olan bu dolap çeşitleri, parasını sonuna kadar hak etmektedir. Ne seçeceğine karar veremeyen kişiler için ise, yeni bir sektör doğmuş durumdadır. Özel imalat firmaları sayesinde, hayalinizde çizdiğiniz tasarımları özel olarak imal ettirme şansına sahip olacaksınız. İstediğiniz kalitede ve renkte ağacı seçip istediğiniz modeli söylemeniz yeterli olacaktır. Tabi, ücretin biraz daha yukarıya çıkacağını da göz ardı etmemeniz gerekir. Ortaya çıkacak olan ürünü gördükten sonra, son kuruşuna kadar hak ettiğini de göreceksiniz.

Vickers  Residence

Kadınların hayalleri arasında yer alan lüks mutfak dolapları, oldukça prestijli bir görüntü sergilemektedir. Estetiğin önemini bilerek hareket ederken, kullanışlı ve sağlam olmasına da önem vermeniz gerekmektedir. Mümkün olduğu takdirde masif modellerin tercih edilmesi, uzun yıllar, başınız ağrımadan kullanacağınız mutfak dolaplarına sahip olmanızı sağlayacaktır. Belki de bir defa alınacak olan mobilyalarınız için seçim yaparken tüm bunları göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Mutfak Dekorasyonu

Yazılan Yorumlar

  1. mine dedi ki:

    mutfak dekorasyonu benim için evin diğer yerlerine oranla çok daha büyük öneme sahip. son zamanlarda tasarlanan lüks mutfak dolapları ile birlikte çeşitler çoğaldı ama yine de karar veremiyorum.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close