Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Modaya Uygun Mobilya Dekorasyonu

Evlerimizin, hepimizin hayatında farklı bir yeri bulunmaktadır. Başımızı sokabileceğimiz, mutluluğu televizyon karşısında tadabileceğimiz, meyvemizi soyarken aile saadeti yaşayabileceğimiz ve ayaklarımızı uzatıp günün yorgunluğunu atabileceğimiz yerdir evimiz. Evimizi süsleyen mobilyalar da, en az evimiz kadar önem taşımaktadır. Mobilyalarımızın temiz, uzun ömürlü, kaliteli, şık ve gösterişli olması da, bizlere haz verir. Daha çok severek ve benimseyerek yaşarız evimizde. Kıyafetlerde olduğu gibi, mobilyalarımızda da modaya uyum sağlayabilmek önemlidir. Son dönem kreasyonu, modaya uygun mobilya dekorasyonu olan evlerimiz, daha mutlu bir hayat sürmemize ve göz zevkimizin doldurulmasına katkı sağlar.

modaya-uygun-mobilyalar

Modaya uygun mobilya dekorasyonu yapmak için, mobilya dekorasyonları yapan tasarımcıları takip etmek gerekir. Son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkan renkleri, ince eleyip sık dokuyarak, zevkimize en uygun mobilyaları seçmek oldukça önemlidir. Çünkü mobilyalar, kıyafetler gibi kısa süreli kullanılan, sezondan sezona değiştirilebilen eşyalar değillerdir. Uzun soluklu kullanım amaçlı alınan mobilyalarımızın, bıkmayacağımız modeller ve renklerde olmasına dikkat edilmelidir.

modaya-uygun-mobilyalar-1

Modaya uygun mobilya dekorasyonuna göz attığımızda, kırmızı ve siyahın, siyah ve beyazın, kahverengi ve kremin asla vazgeçilemeyecek renkler olduğunu görebiliyoruz. Özellikle koltuk takımlarında, siyah ve kırmızının uyumu, köşe takımı olarak ev içerisinde nezih bir ortam yaratılmasına olanak sağlamaktadır. Bunlara uygun olarak siyah ve kırmızı tonlarında yemek masası, sandalyeler, gümüşlükler de, sıklıkla tasarımcıların kullandığı renkler arasına girmiş durumdadır. Kahverengi ve krem de, klasik mobilya düşkünlerinin vazgeçemediği mobilya renkleri arasındadır. Kahve ve krem tonlarının bir arada kombinlendiği mobilyalara eşlik eden yemek masası, gümüşlük ve sandalyeler de, klasik mobilya severlerin ilk tercihleri arasında bulunmaktadır.

Modayı takip etmekten hoşlanan ve modaya uygun mobilyaları evlerine döşemek isteyen aileler, modaya uygun mobilya dekorasyonuna bir göz atarak, daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirler. Evlerinde bıkmayacağı ve uzun ömürlü kullanabileceği mobilya dekorasyonları tercih etmek isteyenler de, internet üzerinden kısa bir araştırma ile geniş bilgi birikimine sahip olabilirler.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genel

Yazılan Yorumlar

  1. zehra dedi ki:

    modaya uygun mobilya dekorasyonu yapabilmek için öncelikle bu konuda sıkı bir araştırma yapmak gerek bence.

  2. AYHAN dedi ki:

    modaya uygun mobilya dekorasyonu artık herkesin dikkat ettiği bir şey.

  3. zeliş dedi ki:

    modaya uygun mobilya dekorasyonu neredeyse artık bütün evlerin uyduğu bir kural haline geldi. ama mobilya seçimi konusunda sağlam bir araştırma şart. eğer sürekli ev dekorasyonu değiştiren biri değilseniz kaliteli ve sağlam oluşu sizin için önemli olacaktır. ben evin dekorasyonu konusunda diğer odalarda çok sık değişiklik yapmam ama oturma odası ve salon takımlarını ara ara değiştiriyorum. değişim yapmdan önce de modaya uygun mobilya seçmeye dikkat ediyorum..

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close