Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Modern Yemek Odası Takımları

Modern tasarımlar evin birçok alanında farklılık yaratıyor. Ancak normal çizgilerde modernlik istiyorsanız bunu sadelik ve düz renklerin kullanımı ile sağlayabilirsiniz.modern tasarımlarda minimal çizgiler gündemi oluşturuyor. Birçok desenin ve karmaşık düzenin kullanıldığı mobilyalar ise modern tarzı yansıtmıyor.

mutfak-dekorasyonu-

Karışık tarzlar ve modeller modern mobilya tarzından uzak bir görünüme neden oluyor. Modern yemek odası takımları da salonunuzla bir bütün halinde sadelik ve şıklığı hedefliyor. Yemek odası takımları her tarzın uygulanabileceği ancak zor bir alan. Çünkü mobilyaların uyumu ve düzeni açısından masa ve sandalyelerin komodinlerin yapısı büyük önem arz ediyor. Modern yemek odası takımları aksesuarlarla zenginleştirmeniz gereken düzenlemeler içeriyor. Yani modernlikte şıklığı yakalamak için mobilyalarınızı aksesuarlarla tamamlamalısınız.

Sadelik böylece sizi şıklığa ulaştıracaktır. Aksesuarlarda seçeceğiniz klasik tarz aksesuar örnekleri daha zengin bir görünüme neden olacaktır. Modern yemek odalarında beyaz rengin sık kullanımıyla karşılaşacaksınız. Koyu ve boğucu renklerin yerine yemek odalarında ahşap rengin kullanımı da yoğun. Alışverişiniz esnasında dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de mobilyanızın ebatları. Salon takımınızı sönük bırakacak yemek odası takımları yerine daha çok salon takımına uygun ve salonunuzu ortaya çıkartacak mobilyalar tercih etmelisiniz.

Son dönemde modern tarz farklılığı da alıcılara sunuyor. Örneğin alacağınız mobilyanın sandalyelerinin şeffaf olması bundan önceki dönemlerde düşünülemeyecek bir tasarımken artık yeni modellerde karşımıza çıkabiliyor. Şeffaf tasarımlar ortamı geniş göstermek adına iyi seçimler olabilir. Bununla birlikte modern tasarımlarda yemek odası takımlarında ayna kullanımı dikkat çekiyor. Sade aynasız modellerin yanı sıra geniş ve aynalı modeller alıcıların beğenisini kazanıyor. Yemek odası takımlarına ek olarak tv üniteleri de üretiliyor. Bu da yemek odasında uzun vakitler geçirebilmeniz için düşünülmüş uygulamalardan biri.

Tv ünitelerinin, kitaplıkların dahil edildiği yemek odası dekorasyonları modernliğin her mobilyada kullanılabilir örneklerini sunuyor.modern yemek odalarında sandalyeler için kullanılan farklı tasarımlardan biri de bank şeklinde oluşturulan oturma grupları. Evin alanını genişletmek ve oturma düzenini sağlamak açısından denemekten çekinmemeniz gereken tasarımlardan biri de bu şekilde üretilen banklı tasarımlar.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Yemek Odaları

Yazılan Yorumlar

 1. Burcu KAYA dedi ki:

  Modern yemek odası takımlarında da artı vitrinler tercih edilmiyor. Genelde insanlar vitrinsiz yemek odası takımı alıyorlar.

 2. hale dedi ki:

  çok modern ve şık bayıldım sıyah ve ahsap bırbrıne cok yakısmıslar burda mısfrlrımızı agırlamk ınanılmaz zevklı olur

 3. pembe dedi ki:

  kayseri mobilyaları da çok kaliteliymiş arkadaşım almış evini görmeye gittim gerçekten çok güzeldi evinin mobilyaları

 4. huriye dedi ki:

  tabiki evimi bir çok şeyle dekor yapmak isterim ama imkanlar el vermiyor bazı mobilyacılarda da uygun fiyata da mobilya olduğunu öğrendim mobilyacılara baktım çok şık bir birinden güzel mobilyalar buldum fakat kafam çok karıştı birinden birine karar verdim aldım

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close