Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Özel Mobilya İmalatı

Ev sahibi olmak herkes için bir gerekliliktir. Ev dekorasyonu ise herkesin hayalidir. Mobilyalar, oturma grupları, mutfak grupları, vitrinler gibi eşyalar evin bütünlüğünü oluşturur. Bu eşyaları bulabileceğiniz dükkan sayısı da çok fazladır. Fakat bazen istediğiniz gibi bir mobilya bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda başvurabileceğiniz bir çözüm bulunmaktadır. Özel mobilya imalatı, kişinin zevkine göre kendi mobilyalarını oluşturmasına olanak sağlamaktadır.

özel-mobilya-imalatı

Hayalinizdeki mobilyaları oluşturmak o kadar da zor bir iş değildir. Bu işi yapan çok sayıda firma , son yıllarda ortaya çıkmıştır. Özel mobilya imalatı yapan firmaların çalışma prensibi ise şu şekildedir; istediğiniz modeli ve ağacı seçerek firmaya bildirirsiniz ve firma sizin için imalatı yapar. Hayalinizdeki mobilyaya sahip olmak işte bu kadar kolaydır. Oturma odası, yatak odası, misafir odası, yemek odası, çocuk odası gibi aklınıza gelebilecek her mobilya türünü, kendi zevkinize göre oluşturmak istediğinizde, özel mobilya imalatı yapan bir firmaya başvurmanız yeterli olacaktır. 1. kalite, istediğiniz tür ahşabı seçebilme özgürlüğü de elinizde olacak. Renk uyumsuzlukları gibi olumsuzluklardan da kurtulmuş olacaksınız. Uzman kadroları ile sizlere hizmet verecek olan firmalar, başınızı ağrıtmadan istediğinize kavuşmanızı sağlayacaktır. Çekmece sayısı, dolap sayısı, raf sayısı, mobilya boyu, yüksekliği gibi küçük görünen ayrıntılar aslında çok büyük önem teşkil etmektedir. Sık sık değiştirme şansınız olmayacağından, bir defa ve istediğiniz şekilde yapılacak olan mobilyalar sizleri memnun edecektir.

Mobilya seçmek başlı başına zor bir iştir. Renk uyumu, boyutların uyumu gibi önemli ayrıntılarla birlikte, kişisel zevkinize olan uygunluğu da çok önemlidir. Tüm bu kriterleri sağlayan bir mobilya bulmak, çoğu zaman hiç te kolay olmayacaktır. Böyle bir durumda, özel mobilya imalatı sizin imdadınıza yetişecektir. Her şeyin istediğiniz gibi olacağından gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. Sık sık değiştirme imkanınızın olmadığı mobilyalarınızı gönül rahatlığıyla oluşturabilirsiniz. İçindeki eşyalarla yaşanır bir hale getireceğiniz evinizde güle güle oturmanız dileğiyle.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genel, Klasik Mobilya

Yazılan Yorumlar

  1. Abdullah Büyük dedi ki:

    Eğer özel imalat mobilya istiyorsanız siteler ankara size göre

  2. çağrı pelin naloğlu dedi ki:

    alan sıkıntısı yaşanan evler için tam aranılan kan. özellikle klasik mobilyalar ebat açısından heybetli olduklarından özel mobilyalar istenilen ebatlarda mobilya almanızı sağlıyor.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close