Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Pembe Bebek Odaları

Bebekler söz konusu olduğunda cinsiyetlerine göre iki ana renk vardır. Erkek bebekler için mavinin açık tonları kullanılırken kız bebekler için ise pembe ana renk olarak çıkar karşımıza. Bu durum bebek odalarının dekorasyonunda da değişmiyor. Bebek odalarında kızlar için en fazla pembe bebek odaları üretiliyor ve aynı oranda da ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Kız çocuklar ve bebekler için pembe vazgeçilmez bir renk. Oldukça da popüler.

Tek renk olarak pembe oda takımları karşımıza çok sık çıkmıyor. Bu şekilde olan sınırlı sayıdaki mobilyalarda da genelde pembenin çok açık ve pastel bir tonu kullanılmış oluyor. Pembe bebek odalarında kombinasyona yer verildiğinde ilk renk ise genelde ve hatta hepsinde beyaz oluyor. Beyaz ile pembenin uyum gerçekten harika. Avantajlı bir yönü ise oluşan pastel havanın her türlü oda için uyum sağlayabiliyor olması. Açık renkler olmasından kaynaklanan bir ferahlık odaya hakim oluyor.

Pembe bebek odalarında klasik ve avangart bir hava da sezilebilir. Yatakların üzerinde cibinlikler bebek odalarında da oldukça popüler hale gelmeye başladı. Pembe odalarda ana renk pembe olmasından dolayı aksesuar seçimi de özgür olabiliyor. Hem daha canlı ve renkli aksesuarlar odanın havasına uyum sağlıyor hem de sade olanlar.

Pembe bebek odalarında perde ve halı seçimi de önemli ayrıntılar. Yapılan bir hata genelde uyum oluşturmak adına mobilyadan aksesuarlara, halıdan perdeye her şeyi aynı temaya ve renge uydurmaya çalışmak. Böyle durumlarda ortaya çıkan görüntü göz yorucu boyutlara ulaşabiliyor. Bu yüzden her durumu kıvamında bırakmakta fayda var. Zaten pembe mobilyalar kullanılmış olan bir odada asla aynı renkte bir perde ve halı kullanmamalısınız. Pembeye uyumlu olabilecek bir renk olan fıstık yeşili ortama daha sevimli bir hava katacaktır. Yine aynı şekilde beyaz bir perde de kullanabilirsiniz. Farklı renklerle odada bir kontrast oluşturabilirseniz çok daha iyi sonuçlara ulaşacaksınız.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odaları, Mobilyalar

Yazılan Yorumlar

 1. belçim dedi ki:

  pembe bebek odaları bebek odalarının vazgeçilmez rengi. pembden başka renk de bu kadar şık ve güzel durmuyor bebek odalarında.

 2. neriman dedi ki:

  pembe bebek odaları bence çok göz yoruyor. onun yerine daha çok pastel renklerin kullanıldığı bebek odaları daha sakin ve aydınlık oluyor.

 3. pelin dedi ki:

  ben pembe renkten soğudum artık. kız bebek beşiklerini hep pembe yapıyorlar bence farklı sıra dışı renkler deneyebilirler.

 4. münire dedi ki:

  pembe bebek odaları klasik kız bebek odası rengi zaten 🙂

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close