Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Salon Sehpaları İle Salonlarınızı Yeni Bir Hava Katın

Birçoğumuz için evlerimizin salonları oldukça önemlidir. Çünkü sıkıcı ve yorucu geçen bir günün ardından dinlemek için evimize gelir ve salonlara geçerek kendimizi televizyonların karşısına atarız. Evlerimize geldiğimiz zamanda kendimizi burada rahat ve huzurlu hissetmek isteriz. Ancak bunu hissedebilmemiz için evin ortamının buna uygun olması gerekmektedir. Eğer eviniz yeteri kadar şık değilse evinizin görünüşü içinize sinmiyorsa bu durumda sizde aradığınız rahatlığı bulamazsınız. İşte bunun olmasını istemiyorsanız yapmanız gereken kendinize daha şık bir salon oluşturmak olacaktır.

Birçok kişi salonlarının şık görünmesi için uğraşırken küçük detaylara çok fazla önem vermezler. Aslında önemsenmeyen bu küçük detaylar salonların şık görünmesinde oldukça etkili olmaktadır. Salon sehpaları da bu küçük detaylardan sadece bir tanesidir. Birçok kişi evine salon sehpası alacağı zaman şıklığa çok fazla önem vermez. Ucuz olan bir sehpa modeli alınır. Bu da daha sonrasında sizin pişman olmanıza neden olmaktadır.

Estetik ve şık görünüşe sahip olan bir salon sehpası evinizin salonuna farklı bir hava katabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken uygun bir sehpa modelini seçmek olacaktır. Uygun sehpa modelini seçtikten sonrada artık bu sehpayı evinizin salonunda kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk başlarda bu sehpalar size pek dikkat çekici gelmese de zaman ilerledikçe Salon Sehpaları gözünüze daha da hoş gelmeye başlayacaktır. Bu da sizi oldukça mutlu edecektir. Sizlerde bu yüzden salon sehpalarınızı seçerken dikkatli davranmalısınız.

Salon sehpaları seçeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken şeyler vardır. Öncelikli olarak kaliteli malzemelerden yapılmış olan salon sehpaları her zaman için sizin işinize daha fazla yarayacaktır. Bunun yanı sıra kaliteli salon sehpalarını uzun yıllar boyunca eskimeden ve kırılmadan kullanabileceğiniz için yeniden bu sehpalara masraf etmek zorunda da kalmayacaksınız. Bu da ekonominizi zorda bırakmayacaktır. Sizler de salon sehpaları almak isterseniz bunları göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Mobilyalar

Yazılan Yorumlar

 1. yeliz dedi ki:

  salon sehpalarında zigon sehpaların pabucu dama atıldı artık 🙂 orta sehpa modelleri çok kullanışlı oluyor çünkü.

 2. ismail dedi ki:

  salon sehpalarında orta sehpa modelleri çok iyi oluyor evin içinde. orta sehpa modellerinde isteğe göre çok çeşit var zaten hepsi de kullanışlı modeller.

 3. güneş dedi ki:

  salon sehpaları özellikle misafir geldiğinde çok büyük bir kolaylık sağlıyor.

 4. yavuz dedi ki:

  eşimin evi dekore ederken akıl ettiği en iyi şey kullanışlı bir orta sehpası almak oldu. orta sehpa modelleri gazete dergi vs. gibi eşyaların düzeni için bile çok iyi.

 5. sevim dedi ki:

  salon sehpalarında cam pek kullanılmıyor ama camlı orta sehpalar çok güzel duruyor salonda.

 6. nilüfer dedi ki:

  salon sehpaları gerçekten çok işe yarıyor. önemsiz diye gözden kaçırmamak lazım. bi kere yapacağınız işleri kolaylaştırıyorlar. ayrıca aksesuar yerleştirebilmek için de salon sehpalarının üstü iyi bir alan:)

 7. hale dedi ki:

  salon sehpaları gazete dergi vs. gibi şeylerin koyulması açısından oldukça kullanışlı bir sehpa modeli. bu tarz orta sehpaları seviyorum.

 8. tilbe karatay dedi ki:

  salonlar için benim vazgeçilmezimdir orta sehpalar. tercih edeceğim tarz ise klasik elbette. klasik bir dekorasyona bir de klasik bir orta sehpa eklenince çok şık oluyo

 9. DAMLA dedi ki:

  BU TARZ SALON SEHPALARINDA ARTIK CAM BİLE KULLANILMAYA BAŞLANDI. OLDUKÇA DA ŞIK DURUYOR. SALON SEHPALARI SALONA AYRI BİR HAVA KATIYOR. SALONU TAMAMLAYAN ÖNEMLİ BİR EŞYA BENCE.

 10. irem dedi ki:

  Salon sehpalarında önceleri bu kadar çeşit yoktu.düz bir orta sehpa modelleri üretiliyordu. ama artık dergi koyma yerinden tutun da çekmecesine kadar hem kullanışlı hem de salonu oldukça şık gösteren salon sehpaları üretiliyor.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close