Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Siteler Mobilya Merkezi Mobilya Modelleri

Özellikle büyükşehirlerde açılan mobilya fuarları vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanmaktadır. Bilindiği üzere İstanbul’da Modoko Mobilyacılar Sitesi bulunurken, Ankara’da da Siteler Mobilya Merkezi bulunmaktadır. Bu merkez içerisinde ise resmi rakamlara göre 4548 adet firma bulunmaktadır. Fuarın ne kadar büyük olduğunu ve içerisindeki ürün sayısının da ne kadar fazla olduğunu bu şekilde görmemiz mümkündür.

Ankara Siteler Mobilya Modelleri

Bir evin baştan sonra dizayn ve dekor edilmesi için ihtiyacınız olan her şeyi Siteler Mobilya Merkezi’nde bulmanız mümkündür. Kısaca bahsedecek olursak; koltuk takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı, dekorasyon takımı, yatak, baza, başlık, bebek odası, genç odası, mobilya aksesuarları, oturma grupları ve masa sandalye gibi ürünler bulunmaktadır.

siteler mobilya merkezi

Kapaletti yemek odası

Ayrıca bu fuarda sadece evlere yönelik ürünler bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra ofis ve firmalara yönelik ürünleri de bulmanız mümkündür. Ofis büro koltuğu, ofis büro misafir koltuğu, ofis büro takımı bunlardan sadece birkaçıdır.

4500’ü aşkın markaların bulunduğunu varsayarsak, içerisinde çok sayıda ürünün olabileceğini de az çok tahmin etmiş oluruz. Ayrıca toplu satışlar da yine fuar içerisinde bulunmaktadır. Sizler de Ankara Siteler Mobilya Merkezi’ne gidebilir ve birbirinden güzel modelleri inceleyebilirsiniz. Uzun yıllardır müşterilerine kesintisiz hizmet veren fuarda, bir ürünü farklı fiyatlara da bulmak mümkündür.

siteler mobilya merkezi mobilyalar

Belinda klasik koltuk takımı

Eğer bir ürünü uygun fiyata almak istiyorsanız, yapmanız gerekenler şu şekildedir;

-Öncelikle yüzlerce marka ve ürün bulunması nedeniyle hangi ürünü alacağınıza karar vermeniz gerekmektedir.

-İkinci aşamada ürüne karar verdikten sonra farklı markaları ziyaret etmeli ve fiyat bilgisi almalısınız. Tabi bu sırada ölçülerinin birbirine yakın olmasını ve malzeme olarak da kalitesini öğrenmenizde fayda var.

-Tüm bu bilgileri öğrendikten sonra bir sıralama yapmanız gerekmektedir. Kalite ve fiyat/fayda dengesi hakkında. Bu yüzden oraya giderken defter ile gitmeniz daha iyi olacaktır, not alabilmek için. Fuara girdikten sonra fotoğraf çekimine izin verilmemekte ya da pek hoş karşılanmamaktadır. Bu yüzden not alabileceğiniz bir defter almanız iyi olacaktır.

klasik yatak odası modelleri

Nilüfer klasik yatak odası

-Bu kısmı da hallettikten sonra ihtiyacınız olan tek şey pazarlık yapmaktır. Eğer bu konuda iyi olduğunuzu düşünmüyorsanız, bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz. Esnaflar müşterilerini kaptırmamak için çeşitli indirimler yapmakta ve pazarlığa açık olmaktadırlar. Sizler de bunu değerlendirin ve indirim yaptırmaya çalışın.

-Ürünü aldıktan sonra nakliye, montaj gibi hizmetleri veren firmaları tercih edin. Aksi takdirde bu ürünleri taşımanız ya da montaj etmeniz, çok daha zor ve maliyetli olacaktır. İndirim yapacağım derken, diğer taraftan kaybetmeyin. Ayrıca montaj bazı eşyalar için zor olmaktadır. Bu yüzden azami önem taşımaktadır.

Yukarıdaki detaylara dikkat etmeniz halinde sizler de uygun fiyatlara mobilya alımı yapabilirsiniz. Ayrıca fuar içerisindeki firmalarda bulunan çeşitli ödeme yöntemleri ile de bütçenize ciddi manada fayda sağlamaktadır.

Kategoriler: Aksesuarlar, Genel

Yazılan Yorumlar

  1. Naz dedi ki:

    Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.

  2. Naz dedi ki:

    Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği olduğu için kendini belli ediyor.

  3. Ali dedi ki:

    Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close