Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Yay Burcu Kadınının Dekorasyon Tercihi

Yay burcu kadınları için dekorasyonda en önemli nokta özgür ruhlarını yansıtmaktır. Klasik çizgilerden uzak durmayı seven yay burçları, geniş ve ferah bir evde rahat edeceklerdir. Fazla eşyadan kaçınırlar çünkü bu onların kullanım alanının daralması ve özgürlüklerinin kısıtlanması anlamına gelmektedir. Yay burcu kadınlarının dekorasyondaki renk tercihi genellikle mor, gök mavisi ve turkuazdır.

Bunun yanında canlı ve enerjik renklere de yer verirler. Yay burcunun canlı renkleri tercihi etme sebebi sıradanlıktan kurtulmaktır. Enerjik bir burç olan yay; cıvıl cıvıl renklerde bir ev ister. Yay burcu kadınları için rahatlık da çok önemlidir. Gösterişli ama rahat olmayan eşyalar yerine rahat ve kullanışlı eşyaları tercih ederler. Seyahat etmeyi çok seven yay burcu kadınları, gittikleri şehir ve ülkelerden getirdikleri eşyaları dekorasyonda kullanmayı sever. Bu onların özgür ruhlarına hitap ettiği için yay burcunu mutlu eder.

 

Seyahatlerden alınan eşyalardan oluşan bir köşe yay burcu kadını için olmazsa olmazlardandır. Duvarlarda dekorasyon için tablo seçimlerinde de genellikle farklı ülkelerden şehir manzaralı ve ya şehir temalı tablo seçimleri de yay burcunun seyahat ve özgürlük tutkusundan dolayıdır. Dekorasyonda farklı, yenilikçi, keşfedilmemiş eşya seçimi yay burcu kadınını çok mutlu eder. Ancak bunun yanında eskiye bağımlılığı da olan yay burcu kadını antika eşyaları da evinde görmekten mutluluk duyar.

Mum ve tütsü gibi mistik aksesuarlarda yay burcu kadınının ilgisini çeker. Yay burcu kadını sabırsız ve çok meraklı olduğu için dekorasyonda uzun süreli projelere yer vermez. Zamanla oluşan ve sürekli değişim içinde olan bir tarz yay burcunu mutlu edecektir. Bu yüzden klasik çizgiden uzak duran yay burcu için arzulayıp sahip olduğu her eşya dekorasyonu yeniden yapmış hissi uyandırır ve bu şekilde de monotonluktan uzak durmuş olurlar.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Ev Dekorasyonu

Yazılan Yorumlar

 1. selin dedi ki:

  mistik aksesuarları ben de çok severim. yay burcu olmamın bunda bir etkisi var mı bilmiyorum 🙂

 2. yalçın dedi ki:

  burç ne olursa olsun bence her insan evinde rahatlığı konforu şıklığı bir arada bulmak ister.

 3. Özlem dedi ki:

  Klasik mobilyalar modernlere göre daha başarılı…

 4. Yeliz İçcan dedi ki:

  Yay burcunda böyle özellikler vardır. Ben kendi ve kişiliğimde klasik mobilya modellerini severim

 5. Yeliz İçcan dedi ki:

  Yay burcunda böyle özellikler ve kişilik varıdrç

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close