Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Yemek Odası Takımları

Günümüz yemek odası takımlarını incelediğimiz de klasik yemek odası takımları, modern yemek odası takımları ve avangard tarza hâkim ne klasik ne modern yemek odası takımları olarak üçe ayırabiliriz. Ev sahibinin zevkine, yaşına, cinsiyetine ve kültürüne göre değişen ev dekorasyonları her yaşam alanına her eve bambaşka bir hikâye bırakır. Zaman içinde değişen ve çatışan zevklerimiz yaşımızın ilerlemesiyle bambaşka haller alır. İlk kez dekore ettiğimiz evimizde modern eşyalardan yana karar veren biz ileri yetişkinlik döneminde bu mobilyalardan sıkılıp yerine yaşımıza da uygun klasik mobilyalar tercih eder olduk. Tercihlerimiz bize zamana meydan okumaya çalışmanın bir yansıması olarak geri döndü. Annem ilk evlendiğinde evini tamamen klasik mobilyalarla döşerken şimdi bizim tam tersimiz geniş, ferah ve az eşyadan oluşan modern bir yere dönüştürmeye çalışıyor evimizi.

Hepimiz aldığımız kültürün sofralarında oturuyor, kültürümüzün yöremizin yemeklerini yemeyi daha çok seviyoruz. Peki yemek masası daha doğrusu yemek odası takımı tercih ederken nelere dikkat ediyoruz. Pek çoğumuz günlük olarak kahvaltılarımızı işe gitmeden önce mutfakta bulunan küçük masalarda yapıyoruz. Öğle ve akşam yemekleri ise ailenin tüm bireylerinin hep birlikte oturduğu seramonik bir hal alabiliyor bazen. Bin bir özenle hazırlanmış sofraları süsleyen lezzetli yemekler, masanın etrafını saran evin ahalisinin muhabbete daldığı uzun sohbetlerle geçen unutulmaz yemek masaları. Sadece Masa-sandalye olmaktan öte yemek takımlarını muhafaza eden bir büfe olmaktan öte ailenin en güzel en özel anlarının birinci tanığıdır yemek odası takımları.

Zaman içinde en az bizim kadar yıpranan, bakım ve ilgi isteyen mobilyalarımız aslında bir evin ruhunu apaçık anlatan en kuvvetli lisandır. Uzun yıllar kullanılan klasik bir yemek odası takımı düşünün, ev sahibinin gözü gibi baktığı özenle itina ile kullandığı yeni modelleri çıksa dahi aklından dahi değiştirmeyi geçirmediği, atmaya, satmaya kıyamadığı el emeği göz nuru el işlerini serdiği yadigar takımlardan bahsediyorum. Şimdi ki jenerasyonun birçoğunun bilmediği bir kaçımızın anneannelerinin evinde olan ve sadece ağır misafirler geldiğinde açılan büyük odalar. Zamana meydan okuyan işlemeleri ve tasarımlarıyla klasik yemek odası takımları ve her evin yaşanmışlığı işte bütün anlatılmak istenilen bu.

Kategoriler: Yemek Odaları

Yazılan Yorumlar

 1. ismet dedi ki:

  osmanlı yemek odası takımı çok hoşuma gitti. ne kadar zarif ve şık duruyor.

 2. ayça dedi ki:

  yemek odası takımları ne kadar konforlu olursa o kadar iyi benim için.

 3. hadise dedi ki:

  osmalı klasik yemek odasının fiyatı ne kadar çok güzel ya saraylara layık bu yemek odası bence mükemmel ötesi
  bayıldım bu takıma şimdiden almak istedim ben bu takımı

 4. seyfi doğanay dedi ki:

  Çok güzel yemek odası takımları, klasik mobilyalar çok lüks kaçar bize ama imkanı olanlar için mükemmel

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close