Kayseri Mobilya Merkezi

Kategoriler

Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Mountain View

ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

alev
teak ağacından katlanır kotuk ve masa fiatı alabilir miyim
Naz
Nilüfer klasik yatak odası rüya gibi bir modele sahip. insan kendini kraliçe gibi hisseder bu tarz mobilyalarla.
Naz
Kapaletti yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği…
Ali
Belinda klasik koltuk takımı takımı çok gösterişli ve güzel

VİDEOLAR

Yuvarlak Cam Mutfak Masası Modelleri

Cam mobilyalar ev dekorasyonunda yaygın olarak tercih edilmektedir. Mutfak tasarımlarında sadeliği ve yalınlığı çağrıştıran ve özellikle de küçük mutfak dekorasyonları için en uygun masa modellerinden olan cam masalar kalitesi ve şıklığı ile bayanların gözdesi durumunda. Yuvarlak cam mutfak masası modelleri çekirdek aileler için uygun küçük tasarımlarıyla istenilen renk sandalyelerle kombine edilebilme imkanına sahip. Şık mutfak tasarımlarının değişmez mobilyalarından olan yuvarlak cam mutfak masası yüksekliği standart masa ölçüleri ile aynıdır. Unutmamalısınız ki dekorasyon bir bütündür ve hayatımızı güzelleştiren şeylerden biri de evimizde yani yaşam alanımızda kullandığımız mobilyaların kalitesiyle doğru orantılı olana rahatımız ve konforumuzdur.

yuvarlak-cam-mutfak-masası-modelleri

foto 1 001

Kategoriler: Mobilyalar, Mutfak Dekorasyonu

Yazılan Yorumlar

  1. derya dedi ki:

    yuvarlak cam mutfak masası mutfak dekorasyonuna en çok yakışan mutfak masası bence. kolayca silinebiliyor ve örtüsüz de kullanabiliyorsunuz.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close