Ranzalı Çocuk Odaları

Çocuklarınızın odası hem işlevsel olsun, hem de kaliteli görünsün mü istiyorsunuz? O halde aradığınız şey ahşap ranzalı çocuk odaları olabilir. Hem sağlıklı olması, hem de klasik görüntüsü ile çocuklarınızın odasına hoş bir görünüm katacaktır. Üstelik çocuklarınızın yaşam alanına sağlayacağı tasarruf da cabası.

Ahşap Ranza Kayseri

Çalışma masaları, kitaplık, gardrop gibi mobilya çeşitlerini içinde barındıran ranzalı çocuk odalarına, seçeceğiniz firmaya göre kişiye özel ölçü alınarak da sahip olabilirsiniz. Ahşap ranzalı çocuk odaları isterseniz çocuklarınızın cinsiyetine göre farklılık göstermektedir. Kız çocuklarınız için daha işlemeli ve renkli mobilyalar tercih edilirken, erkek çocuklarınız için mavi ve yeşil tonlarının ağırlıkta kullanıldığı, sade modeller tercih edilmektedir.

 ahşap-ranza-kayseri

ahşap-ranza-modelleri

ahşap-ranza-modelleri-ve-fiyatları

ahşap-ranza-nasıl-yapılır

Ahşap Ranza Fiyatları

Çocuklarınıza oyun alanı bırakmak istiyorsanız, yeni trend ranzalı çocuk odalarını tercih edebilirsiniz. Dolapların içine gömülebilen veya açıldığında içinde çocuğunuzun kullanacağı başka mobilyalar çıkabilen ranzalı çocuk odaları, onlar için güzel bir hediye olabilir.