Asortie mobilya, Azerbaycan’da açtığı şık ve son derece lüks mağazayla mobilya sektöründeki ağırlığını daha fazla hissettirmeye başladı.

Ciddi emek ve sermaye harcayarak açılan Bakü mağazası, Asortie mobilyanın önemli yatırımları arasında yer almaktadır. Bakü’nün en güzide semtlerinden birinde bulunan bu mağaza ile Asortie mobilya, klasik mobilya satmanın ötesinde, yapacağı dekorasyon projeleriyle adından daha sık bahsettirecektir. Bakü’de açılan bu mağaza Asortie mobilyanın yurt dışındaki dördüncü mağazasıdır. Bakü’deki bu mağaza diğer mağazalar kadar kaliteli en az onlar kadar lükstür. Asortie mobilya önemli ülkelere konumlandırdığı mobilya mağazaları ile büyük hedeflere ulaşmayı planlamaktadır. Bu mağazalar sayesinde marka değerini daha fazla yükseltecek olan Asortie, ürettiği klasik mobilya modelleri ile de mobilya sektörünün çıtasını daha da yukarıya çıkaracaktır. Bakü mağazası da, bu açıdan oldukça farklı ve önemli bir mağazadır.

asortie_koltuk_takımı (1)

Asortie mobilya, bu mağazasıyla daha fazla klasik mobilya ihraç edebileceği gibi aynı zamanda yapacağı dekorasyon projeleri ile de Azerbaycan’daki mobilya sektörüne yön veren isim olacaktır. Bakü mağazası, üzerinde yoğun çaba gösterilen bir çalışmanın eseridir. Asortie’yi farklı kılan diğerlerinden ayıran bu mağaza Bakü halkının mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak yapılmıştır. Bakü mağazası ile Asortie mobilya potansiyel müşteri portföyünü de arttırmayı amaçlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile Bakü mağazası her yönüyle farklı bir mağaza olacaktır.

Bakü mağazası, Asortie mobilyanın diğer ülkere mobilya satmasını ve dekorasyon projeleri yapmasını da sağlayacaktır.

Bu mağazada klasik mobilya ürünlerinin en kalitelilerini ve en gösterişlilerini görebilmenizde mümkündür. Klasik mobilya tasarımları arasında gravürlü ve varaklı modeller hem şık duruşları hem de ihtişamları ile görenleri mest edecek özelliklerdedir. Klasik mobilya modelleri, gerek kalite gerekse de dayanıklılıkları ile göz doldurmaktadır. Asortie mobilyanın Bakü mağazası bu yönleri ile diğer mobilya mağazalarının çok ötesine geçmektedir.

asortie

Asortie mobilya Bakü mağazası ile dekorasyon projelerine hız verip Azerbaycan’da tanınan bir marka olmayı istemektedir. Bakü halkının en güvendiği ve prestijli markalardan olan Asortie mobilyanın Bakü’ye gelmesi, mutlulukla karşılandı. Asortie mobilya, ürettiği mobilyalarla fark yaratan yaptığı başarılı projelerle öne çıkan bir firma olmayı ilerleyen zaman zarfında da sürdürecektir.

Bakü’deki bu mağaza özellikle dekorasyon çalışmaları ve klasik mobilya tasarımları ile Bakü’nün gözdesi olacaktır.

Bakü mağazasındaki klasik mobilya tasarımları da, gerek görünüm gerekse de rahatlıkları ile oldukça lüks ve göz alıcı mobilyalardır. Bakü mağazası, sıradanlıktan uzak, muhteşem bir mağaza olarak dikkat çekmektedir. Müşterilerini güler yüzle karşılayan ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bu mağaza da kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Klasik mobilyanın vazgeçilmez ismi Asortie mobilya açtığı bu mağazayla, Azerbaycan halkının kalbinde özel bir yer edinecektir.

asortie_klasik_mobilya (1)

Asortie mobilyanın Bakü mağazası, dekorasyon çalışmaları ile Bakü halkını kendisine hayran bırakacaktır. Dekorasyon projeleri Asortie mobilyanın mimarları tarafından özenle değerlendirilmekte ve hayata geçirilmektedir. Yapılan dekorasyon çalışmaları ile yaşam alanlarınızı tanımakta zorlanacağınız kesindir. Asortie mobilya, dekorasyon faaliyetleri ile beraber kaliteli klasik mobilya tasarımları ile de göz doldurmaktadır. Klasik mobilya tasarımları gerek kaliteli kumaşları gerekse de kullanılan birinci sınıf malzemeleri ile göze çarpmaktadır. Asortie mobilya, Bakü mağazasında klasik yemek odası takımlarını, yatak odası takımlarını ve koltuk takımlarını bulabilmeniz mümkündür.

Asortie mobilyanın Bakü mağazası farklı klasik mobilya tasarımlarını barındıran oldukça güzel bir mağazadır.

Mağazaya adımınızı attığınız andan itibaren sıcak ve samimi bir ortamda bulacağınız fevkalade farklı bir yerdir. Güler yüzlü personeli ile Asortie mobilya, Bakü mağazasında sizleri görmeyi beklemektedir. Sizlerde Asortie mobilyanın Bakü mağazasına gelerek klasik mobilya tasarımları ile tanışın ve dekorasyonlarınıza yön verin.