Evinizde her şey tamam olabilir ama kendinize ait bir bölüm ayırdınız mı hiç düşündünüzmü? Hayatın yoğunluğu, iş hayatı, sosyal çevre derken evinize geldiğinizde kendinizi atmak istediğiniz bir yer olmalı. Bizde diyoruz ki bu neden berjeriniz olmasın. Kahvenizi yada yorgunluk çayınızı yudumlamak, kitap okumak için fena fikir değil sanırım.

Berjer modası biraz daha Avrupai gelse de aslında tasarımcılar ve mobilya sektöründe her zaman tercih edilen ürünler arasında olmuştur. Mobilyalarınızla uyumlu kılabileceğiniz aynı zamanda evin küçük bir bölümünü değerlendirmek için ideal mobilyalardandır.

Dilerseniz tek renk dilerseniz göze çarpacak iç açıcı çiçekli desenleriyle berjerinize dilediğiniz gibi karar verebilirsiniz. Yatak odasında, oturma odanızda, çocuk odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler rahatlığın adresi gibidir. Bütün aile üyelerine hitap edebilecek nitelikte olan berjerler klasik, eskitme veya lake olabilir. Hatta misafirlerinizin bile ilgi odağı olabilir.

İş yerlerinizde da rahatlıkla kullanabileceğiniz berjerler dilerseniz ofis konseptine uyumlu deri modelleriyle de ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İş alanındaki stresinizi atmanıza yardımcı olabilecek şıklık ve rahatlıktadır. Uzun süreli kullanabileceğiniz ürünler arasına giren berjerler her yerde şüphe etmeden uyum sağlayabilecek mobilyalardandır.

Asortie Berjer
Asortie Berjer
Ekselans Berjer
Ekselans Berjer