Avangard ve chester tarzından sonra cibinlikli yatak odaları modelleri de, geçmişten günümüze uzanan ve oldukça beğenilen tasarımlardan. Zaman zaman televizyonlarda gördüğümüz ve zengin insanların yatak odalarını süsleyen bu modeller, artık herkesin kullanabileceği fiyatlarda. Giderek yaygınlaşan ve üretimi artan cibinlikli yatak odaları istediğiniz renk seçeneklerinde hazırlanabiliyor.

Severek kullanacağınız bu tarz, oldukça modern bir görüntü oluşturacak. Sıradan yatak odası takımlarına göre biraz daha fazla ödemeniz gerekebilir. Bu da takım içerisinde bulunan farklı detaylardan kaynaklanıyor. Her renkte ve her modelde sahip olabileceğiniz yatak odaları son zamanların en beğenilen modellerinden.

2014 mobilya modelleri arasında kendini gösteren, özellikle bayanların başını döndüren bu ürünlere hemen hemen her mağazadan ulaşabilirsiniz. Kendinizi başka bir dünyada hissedeceğiniz bu yataklarda, prensesler kadar özel olduğunuzu düşüneceksiniz. Yatak odası almayı yada yenilemeyi düşünenlere iyi bir seçenek olabilir.

cibinlikli-yatak-odasi

Charming Girls Bedroom Furniture with Classic Luxury White Theme