Kısa bir süre önce saldırıya uğrayarak uzun bir tedavi sürecinden geçen ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, saray benzeri evinde eski sağlıklı günlerine dönmek için dinleniyor. 12 sene beraber yaşadığı sevgilisi Ayşegül Yıldız ile ani evliliğinden sonra çiftin evliliklerinde oturmak için aldığı bir milyon dolar değerindeki dört katlı villa, süper lüks eşyaları ve mobilyaları ile göz kamaştırıyor.

ibo3İbrahim Tatlıses’in villasının en büyük özelliğinden birisi göl manzaralı oluşunun onun iyileşme sürecinde büyük etkisi olacağı ünlü ismin yakın çevresinde konuşulan bilgiler arasında. Beş yıldızlı bir otelden hiçbir farkı olmayan evde süper lüks yaşam imkânlarından eksik yok demek yanlış olmaz.

Bir adet Türk hamamıma sahip olan evin özellikle fizik tedavi seansları sırasında Tatlıses’e destek olması bekleniyor. Aynı zamanda dört katlı villanın içinde dolaşma kolaylığı sağlaması için bir adet de asansör bulunuyor. Orta büyüklükte yüzme havuzu da içeren villa bu sayede su içinde yapılacak tedavi çalışmaları için herhangi ekstra bir ekipmana veya sağlık merkezindeki havuza gitmeye gerek bırakmıyor. Evin zemin katını tam donanımlı bir fizik tedavi merkezine döndürmüş olan Tatlıses, sevenlerinin yanına kısa sürede iyileşmiş olarak dönmek için kesenin ağzını açmış durumda.

Tatlıses’in evinin salon kısmında kullanılan ahşap işlemeli antika tipi koltuklar saray yavrusu eve ayrı bir hava katmış durumda. Gerek yer döşemelerinin tipi gerekse de duvarların renklerinin birbiri ile mükemmel bir uyum sağlaması dikkat çeken detaylar arasında.

Odaların dış cephelerinin neredeyse baştan aşağı camla kapalı olması eve ferahlık katan özellikler arasında. Her odada bulunan ayrı mobilya ve oturma takımları sayesinde de arzu edildiğinde çiftin farklı bir yaşam alnına ulaşması için çok da uzağa gitmelerine gerek kalmıyor. Pahalı tablolar ile döşenen odalarda da Tatlıses ve eşinin sanat zevkini tatmin edecek ölçüde. Tavan kabartmaları ve avizeler de konseptle uyumlu olarak şaşalı bir yapıda bulunuyor.ibrahim-tatlıses-evi