İkizler burcu için dekorasyon tavsiyeleri

İkizler Burcu: Değişken bir yapıya sahip olan ikizler burcunun evlerinde çok çeşitli ve renkli aksesuarlar görmek mümkündür. Kendisini en iyi gri ve karışık renkli döşemeler arasında ifade edebilen ikizler burcu aynı zamanda farklı renklerin sentezinden de hoşlanır. İkizlerin evlerinde sadelik aramamak gerekir. Onlar için tek bir hakim rengin baskın olduğu evler sıkıcı gelebilir.

Ev dekorasyonunda ikizler zevki ve şıklığı

 

Turkuaz, yeşil, turuncu, sarı gibi parlak renklere ev yaşamında sıklıkla yer verirler. Geniş arkadaş çevresine sahip ikizler burcu insanı, evinde sık sık partiler vermeyi çok sever. Şık bardaklar ve yemek takımlarına oldukça önem verir ve misafirlerini orjinal bir evde bir araya getirmek ister. Gezmeyi çok seven bir karakter olması nedeniyle evlerinde dünyanın çeşitli ülkelerinden bile objeler görmek mümkündür. Hareketli yapıları nedeniyle çok ağır mobilyalar yerine daha pratik ürünlere evlerinde yer verirler. Mizahi yönleri gelişmiş olduğundan, ilginç lamba, tablo, karikatür, resimler evlerinde yer alır. Genellikle salonlarında kullandıkları koltukların renkleri dahi birbirinden farklıdır. Bibloları çok seven ikizler, evlerini değişik aksesuarlarla süslemeye önem verir.

Renkli ve kokulu mumları çok severler. Özellikle de yatak odalarında bu mumları fazlaca kullanırlar. İletişime çok önem veren ikizlerin salonlarında okudukları dergi ve gazeteleri koydukları bir alan mutlaka vardır. Okumayı çok seven ikizler, evlerinde kütüphane bulundurmayı ve bu kütüphanenin raflarındaki kitapların yanında biblo ve küçük çerçeveler koymayı çok severler. Çalışma masalarında renkli kalemler ve aksesuarlar daima vardır. Bol renkli olan her şey onlar için güzeldir. Elektronik cihazlara karşı özel bir ilgileri vardır. Son model cep telefonları, en iyi televizyon, müzik sistemleri vs. evlerindeki olmazsa olmazlardandır. Büyük kapı ve büyük pencerelerden çok hoşlanan ikizler, evlerinin aydınlık olmasını isterler. Kumaşlarda genellikle çizgili ve renkli desenleri tercih ederler. Evlerinde büyük ve zarif ayna bulundurmaktan çok hoşlanırlar. Duvarlarında büyük tablolar bulundurmayı da ihmal etmeyen ikizler için mutfak çok önemlidir. Dekorasyonda yeniliklere her zaman açıktırlar ve değişik kombinasyonlar hoşlarına gider. Tekdüze yaşamdan çabuk sıkıldıkları için ev dekorasyonlarını sık sık değiştirebilirler, hem de baştan sona!