İstikbal Mobilya

İstikbal mobilya genç odaları takımlarında kullanıcılarının karşına iki yüz elli çeşit ürünle çıkıyor. İstikbal şirketi Kayseri’de kurulmuş küçük bir atölyeyken şuan Türkiye’nin en büyük koltuk, çekyat, mobilya, genç odası yatak odası takımı pazarlayıcısı haline gelmiştir.

İstikbal Genç Odaları

İstikbal ürünlerini sadece pazara vermekle değil aynı zamanda ürünleri kendi tasarlayıp kendi üretir sonrasında da halka sunar. Kullanıcılar aldıkları istikbal ürünlerinde herhangi beklenmeyen bir durum görüldüğünde İstikbal firmasının müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek gerekli maruzatlarını bildirebilirler. Olan duruma göre ya koltuk takımlarının ya da şikayeti olunan takımların geri iadesi ya da yenisini verme ya da tamirat işlemi uygulanır. İstikbal genç odası takımları ile iki yüz elli çeşide sahiptir. Gençler istedikleri ve zevklerine uygun genç odası takımı ile odalarını zenginleştirebilirler. Böylece istedikleri konfor ve şıklığa kavuşmuş olurlar. Genç odalarında da klasik, eğlenceli, çılgın, şirin sevimli, şık olarak tasarlanmıştır. İstikbal genç odası takımlarında bütün malzemeler ve başlıklar Avrupa’dan ithal gelmiştir ve estetik ve şıklığın yanı sıra hayatı kolaylaştırmak kullanımı kolaylaştırmak için yapılmış olan bu genç odası takımları bir yatak bir komodin bir üç kapılı gardırop çalışma masası bir kitaplık yerine göre de bir ranza ve üç kapılı gardıroptan oluşur.

istikbal-genç-odası-modelleri

istikbal-genç-odası-ranzalı

istikbal-mobilya

İstikbal Genç Odası Fiyatları

İstikbal genç odası fiyatları 2011 ve İstikbal genç odası 2012 fiyatlarını karşılaştırırsak eğer fazla bir değişimin olmadığını gözlemlemek ile birlikte iki bin on iki yılı fiyatlarından çok az bir artışı fark ederiz. İstikbal genç odası takımları gençlerin kendini rahat hissedebileceği, rahatça ders çalışabileceği ve odasında rahatça dinlenebileceği ortamı oluşturmak için ayrıca çalışmalarını sürdürmektedir. İstikbal çok köklü bir firma olup tasarımlarını gelişmiş kadrosu ile üretimini de tecrübeleri işçi ve çalışanları ile sürdürmektedir. İstikbal mobilya grubu kullanıcılarının rahatı, konfor ve şıklığı için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.