Josefin ve benç modelleri evlerde moda olmaya başladılar. Televizyondaki dizilerinde etkisi ile daha önce pek duyulmamış olan Josefin ve bençler artık evlerin dekorasyonunda aranan dekoratif ürünler oldular. Josefin koltuklar genelde salon veya yatak odalarında tercih edilirken benç modelleri sadece yatak odalarında ayak uçunda kullanılmaktadır. Dekoratif olarak oldukça estetik olan bu koltuklar salonlarda oldukça şık dekorasyonların olmazsa olmazlarından. Klasik, avangard ve modern çizgilerde tasarımları yapılmaktadır.

Kaliteli döşemeleri ile göz kamaştıran modeller uzandığınızda bütün yorgunluğunuzu alıp götürecek rahatlıkta. Dizilerde ön plana çıkan Josefin modelleri her kesimin ilgi odağı olmaktadır. Genelde klasik çizgilerin kullanıldığı Josefin modellerinde lükens ayaklar ile gösterişli tasarımlara imza atılmış. Josefin üstündeki taç kısmında altın varak uygulamaları ile klasik Josefin modelleri diğer tarz Josefin modellerine göre bir adım önde görünüyor. Josefin Kitap okumak içinde ideal bir tasarıma sahip modelleri ile kütüphane olarak dekore ettiğiniz odalarınızda konforlu bir Josefin tercih edebilirsiniz. Antre girişlerinde ayakkabı giymek için veya beklemek için büyük bir boy aynası ile kombine edilerek kullanışlı dekorasyonlar yapılabilir. Farklı benç tasarımları da antrelerde kullanılmaktadır.

Birçok Josefin üreten firma bulunmaktadır bunların arasından öncelikle tarzınıza uygun olanları belirleyebilirsiniz daha sonra sağlam ve güvenilir firmaları tercih edebilirsiniz. Kayseri mobilya merkezinde 600 mağaza ile Josefin ve benç modelleri konusunda oldukça zengin seçenek sunmaktadır. Klasik, avangard, modern çizgilerdeki en farklı modelleri Kayseri mobilya üretici firmalara istediğiniz kumaş renk ve ölçülerde yaptırabilirsiniz.