Gelenekçilerin daha çok tercih ettiği, her döneme hitap eden renk, şekil ve tasarımlarıyla Kayseri klasik salon takımları misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayacağınız özelliktedir. Salon takımlarında 2 üçlü, 2 adet ise tekli koltuklar yer almaktadır. Tekli koltuklar yerden 35-40 cm yükseklikte ve 50 cam genişlikte, sırt minderleri ile çok daha rahat mobilyalardır.

Kayseri klasik salon takımlarında kullanılan 2 adet üçlük açılabilir özellikte yatak olarak kullanılabileceği gibi sabit ve stabil yapısıyla sevdiklerinizi rahat ettireceğiniz konforda olabilir. Ev dekorasyonunda vaktin en çok geçtiği, ailelerin bir araya geldiği ve misafirlerin itina ile ağırlandığı salonlarda kullanacağınız Kayseri klasik salon takımları koltuk ve çekyatlarında deri kaplama kullanılabileceği gibi, farklı tarz ve renkte kumaşlar kullanılabilir.

Kayseri klasik salon takımları ülkemizde yaygın olarak tercih edilen, kendine özgü tasarımlarıyla yollardır klasik mobilyalar sınıfında gelenekselleşmiş koleksiyonlardır. Değiştirilebilir kılıf özellikleri ile sıkıldığınız zaman tekli ve üçlü koltukların kılıflarınız evinizde kendiniz mobilyalarınıza herhangi bir zarar vermeden rahatlıkla yapabilir ve farklı tarzların keyfini yaşayabilirsiniz.

Akasya Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı
Beylerbeyi Koltuk Takımı
Beylerbeyi Koltuk Takımı
Kapaletti Koltuk Takımı
Kapaletti Koltuk Takımı