Osmanlı motiflerini yakalayabileceğimiz dresuarlar ahşap mobilyası ve zarif tasarımlarıyla evinizin tamamlayıcı parçalarındandır. El emeğini gözler önüne seren dresuarlar işlemenin hassas bir şekilde yapıldığı ürünlerdendir. Klasik dresuar ayakları Osmanlı’nın ihtişamına uyan oymalı ve altın varaklı biçimde süslenmektedir.

Şık, özgün ve kendine has tarzlarıyla dresuarları evlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.Aynalı modelleri de bulunmaktadır. Özellikle tercih edilen aynalı modellerinde görsellik artmaktadır. Aynaların dikdörtgen veya yuvarlak biçimli olmasının yanı sıra yine kullanılabilecek altın varak ve işlemelerle ihtişam katmaya devam etmektedir. Evinizde ki klasik konsepte hemen uyum sağlayabilecek sağlam ve kullanışlı ürünlerdir.

Dresuar seçimlerinizi evinizin kullanacağınız noktalarına göre yapabilirsiniz. Büyüklüğü, rengi, modeli konusunda karar verebilmek için çok amaçlı oluşunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Hem yatak odanızda hem oturma alanınızda kullanabileceğiniz gibi antreleriniz de yeteri kadar uygun alan var ise orada da sade bir şıklık yakalayabilirsiniz. Zarif bir dokunuş katacak olan dresuarlar için kaliteden ödün vermeyen mağazamız fikirleriniz için size yardımcı olmaya her daim hazırdır. Eviniz en güzel yaşam alanınızken bizde bu güzelliğe küçük dokunuşlar yapmaktan mutluluk duyarız.

belinda dresuar

görkem-dresuar

osmanlı-dresuar