Klasik Otel Mobilya Dekorasyonları

Klasik otel mobilya dekorasyonları son yılların en moda tasarımları arasında gösteriliyor. Bugüne kadar yapılan modern otel mobilya dekorasyonları bu sene yerini klasik otel mobilya dekorasyonlarına bırakıyor.

Klasik, her zaman kült olmuş tasarımların şekillenmesidir ve asla ölmeyecek bir tasarımdır. Hem asil hem de konforlu olması bakımından her dönem tercih edilir. Modern mobilyalar hayatımıza girdi gireli bu klasik tasarımları genelde salonlarda hayat bulsa da artık evlerde, otellerde hatta restoranlarda bile görebiliyoruz.

Neden klasik otel mobilya dekorasyonları.

Klasik mobilyalar saray mobilyalarıdır. Padişah, sultan mobilyalarıdır. Bu bakımdan her zaman özeldir. Nitekim klasik mobilyaya sahip bir otel ya da klasik otel mobilya dekorasyonları misafirlere verilen değeri gösterir. Klasik otel mobilya dekorasyonları, misafirlere verilen ilgiyi gösterir. Her konuğun özel olduğunu ve bunu ona hissettirmek gerektiğini bilen her otel, klasik otel mobilya dekorasyonlarını tercih etmektedir.

Kendinizi sultanlar gibi hissedin.

Altın süslemeli yatak başlıklar, gösterişli avizeler, aydınlık bir oda, geniş koltuklar, varak aynalar ve daha binlerce klasik detay… Adeta sizi saraylarda hissettiren klasik mobilyalar, size önem veren bir otelin odasında olabilir. Böyle bir önem, sizi sultanlar gibi ağırlayan bir otel ancak klasik otel mobilya dekorasyonları ile özdeşleşebilir.

otel1

otel2

Kalite ve rahatlık bir arada.

Modern mobilyaların her zaman rahat olduğu bize sunulur. Bu bakımdan birçok evde modern koltuklar tercih edilir. Hele ki otel gibi konforun fazlaca önemli mekanlarda modern dekorasyonlar kullanılırdı. Yalnız Asortie mobilyanın klasik çizgiyi rahatlıkla buluşturduğu koleksiyonları bu yargıyı tamamen yok etti. Otel odalarına sunulan bu koleksiyonlarda rahatlık ve şıklık bir arada artık. “Şık olan hiçbir şey rahat değildir” görüşünü çürüten bu klasik otel mobilya dekorasyonları şimdi Türkiye’nin birçok otelinde Asortie Klasik Mobilya imzasıyla bulunuyor.

Klasik mobilyalar sadece şık değildir.

Eskiden kalma bir yargıdır klasik mobilyaların sadece şık ve pahalı olması. Hatta kullanışlı olmadığı tam tersine adeta salonların bir mobilya vitrini haline dönüştüğü. Sırf bu yüzden de otel odalarının dekorasyonlarında belki de en son tercih oldu klasik mobilyalar. Ama sanılanın aksine klasik mobilyalar sadece şık değildir. Hatta klasik mobilyalar sadece belirli maddi düzeyin mobilyaları değildir. Asortie mobilya farkı ile her bütçeye her konsepte uygun klasik mobilyalar var ve bu klişeleri alaşağı ediyor. Özellikle klasik otel mobilya dekorasyonları bunun en güçlü örneği.

otel3

otel4

otel5