Salonlarınızıda kendi kişiliğinizi ve tarzınızı dekorunuza yansıtmak istiyorsanız, klasik koltuk takımları bunun için biçilmez kaftandır.

Klasik koltuk takımlarınızla salonlarınıza bambaşka bir hava katarken, aynı zaanda gösterişli ve ihtişamlı bir görünümüde evlerinize taşıyacaksınız. Klasik koltuk takımlarının zengin ve heybetli duruşu salonlarınıza değer katacak ve sizinde toplum içindeki statünüzü arttıracaktır. Klasik koltuk takımlarının üzerlerindeki klasik figürler ve varaklar dekorunuzun görünümünü iki katına çıkaran değerler olarak göze çarpacaktır. Bu tarz mobilyaların hafif yerden yüksek şekilde dizayn edilmeleri bu koltuk takımlarının salonlarınızda çok daha güzel durmasını sağlıyor. Tamamen el yapımı olan ve ahşaptan yapılan bu koltuk takımlarında oturmanın ayrıcalığı ve konforu en üst düzeyde yaşamak büyük bir keyiftir aynı zamanda. Son derece dayanıklı ve sağlam olan bu klasik koltuk takımlarını uzun yıllar kullanabileceğiniz gibi sizden sonraki nesillere de bırakabilmeniz mümkündür.

Birinci sınıf kumaş ve döşemelik malzemesiyle salonlarınızda farklı olmanızı sağlayan bu koltuk takımları ile kaliteyi doya sıya yaşayacaksınız.

Klasik koltuk takımları salonlarınızda gösterişli görünümlerinin yanında oldukça az yer tutmaları dolayısıyla da beğeninizi kazanacaktır. Bu eşsiz koltuk takımları ile evlerinizin oturma odalarına ya da salonlarına yeni bir soluk kazandıracaksınız. Geçmişten günümüze kadar yansıyan bu koltuk takımları ile dekorlarınızı hiç olmadığı kadar güzelleştireceksiniz.

Akasya Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı

İkili ve tekli klasik koltuk takımlarınızla salonlarınızda yapacağınız yerleşim ile salonlarınızı daha şık bir hale getirebilirsiniz. İkili koltukları karşılıklı ve tekli berjerleri de ikili koltuk takımlarınızın sağına ve soluna yerleştirirseniz, dekorunuzu çok daha şık gösterebilirsiniz. Dekoratif bir görünüme sahip olduğunuz gibi aynı zamanda zarafeti de salonlarınızın dekorlarında görebileceksiniz.

Salonlarınızda ağırlayacağınız misafirleriniz klasik koltuk takımlarınıza hayran kalacaklar. Dekorunuzu daha zengin bir hale getirmek için bu koltuk takımlarının üzerinde minik kırlentler ve yastıklar kullanmanız oldukça hoş duracaktır. Böylece koltuk takımınız ile uyumlu aksesuarlar kullanarak dekorunuzda bütünlük yakalamış olursunuz.

sehzade_klasik_koltuk_modelleri

Salonlarınızda koyu renkli klasik koltuk takımları kullanmanızı öneririz.

Koyu renkli klasik koltuk takımları, salonlarınızı daha geniş gösterdiği gibi aynı zamanda daha ferah ve iç açıcı bir hava görünümü vermektedir. Öne çıkan renk olarak da kahverengi ve tonlarının klasik koltuk takımlarında hoş durduğunu belirtebiliriz. Klasik koltuk takımınızla kombine edeceğiniz ahşap orta veya yan sehpa da fevkalade bir izlenim verecektir. Ahşap tasarımların klasik koltuk takımları üzerinde dekoru tamamlayıcı etkisi vardır. Bu koltuk takımları ile sıradan bir salon görünümünden sıyrılıp farklı ve alışılmışın dışında bir salona kavuşmanız mümkündür. Klasik koltuk takımları klasik tarzı sevenlerin ve bu tarzdan kopamayanların öncelikli tercihidir.

Klasik koltuk takımlarının asil duruşu ve dekora kattığı değer gerçekten görülmeye değer niteliktedir.

Klasik koltuk takımınızla dekorda kullanacağınız renklerin birlikte bir ahenk oluşturacak şekilde olmasına özen göstermenizde fayda var. Klasik tarzda bir salon dekoruna sahip olmak istiyorsanız bu tarza uygun mobilya tasarımları seçmelisiniz. Klasik tarzı yansıtmayan mobilyaları salonlarınızın dekorunda kullanmamalısınız. Klasik koltuk takımınızla kullanacağınız aksesuarlarda biraz hareketli ve dinamik modellere yer vererek dekorunuzu daha farklı kılabilirsiniz. Klasik koltuk takımlarında en önemli nokta zevklerinizdir.

Kapaletti Koltuk Takımı
Kapaletti Koltuk Takımı

Klasik koltuk takımınızı seçerken mutlaka kendi zevklerinizi ve tercihlerinizi de göz önünde bulundurmalısınız.

Klasik koltuk takımlarının modası geçmeyen ve eskimeyen koltuk takımları olduğunu bilmelisiniz. Diğer koltuk tasarımlarına göre daha az üretimi yapılan ve yapımı daha uzun süren bu koltuk takımlarının tamamen el emeği olduğunu da belirtmekte fayda var. Varak ve gravür sanatının izlerini üzerinde görebileceğiniz bu koltuk takımları ile salonlarınızın dekorlarını istediğiniz ölçüde şekillendirebileceksiniz.