Klasik yatak odası takımları gösterişli şık tasarımlarıyla evinizde saray havasını yaşayacağınız eşsiz mobilyalardır. El oyması işçiliğiyle birer sanat eseri görüntüsünde olan klasik mobilyaları ilk görüşte etkilenecek ve evinizde kullanmak isteyeceksiniz. Yapımında meşe, maun, abanoz, ceviz, kayın ve ıhlamur gibi ağaç türleri kullanılan bu sanat eserlerinde özel boya ve vernikler, altın gümüş varaklar, göz alıcı taşlarla bezenerek tasarımları yapılmaktadır. Klasik mobilya sağlamlık konusunda ön plana çıkmaktadır. Doğal ağacın sağlamlığını evlerinize taşımaktadır. Klasik yatak odası romantik bir ambiyans oluşturur. Uygun aksesuarlarla kombine edildiğinde eşsiz birer sanat eserine sahip olmak için tek yapmanız gereken klasik mobilya mağazasına uğramanızdır.

Klasik yatak odası takımları modelleri arasından sizin tarzınıza ve evinize uygun olanı seçerek klasik mobilya dünyasına ilk adımı atabilirsiniz. Tek parça ağır taşınması zor gibi algılardan kurtulan klasik mobilya alternatif çözümler üreterek albenisini artırmıştır. Özel oyma işlemeleri farklı boya teknikleri gibi klasik çizgilerinin yanında dolap içi aydınlatmaları, stoplu özel menteşe sistemleri, akıllı sensörlerle modern ve teknolojik yeniliklerde kullanım kolaylığı açısından önemli detaylarında bünyesinde barındırmaktadır.

Klasik yatak odası takımında karyola, başlık, gardrop, komidinler, tuvalet masası ve şifonyer bulunmakta isteğe bağlı olarak benç ilave edilerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Klasik mobilyanın kalbi masko mobilya kentinde her zevke uygun mobilya bulmanız mümkündür.

Klasik mobilyanın öncü firmalarından asortie mobilya klasik yatak odası takımlarıyla ön plana çıkmakta sade klasik takımlar modelleri yanında gerçek Osmanlı tarzında yatak odası takımları da showroomların da yerlerini almış görmenizi tavsiye ederiz.