Koç Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Evlerimizde yaptığımız mobilya tercihlerinde kendimizin ve sevdiklerimizin tercihlerini ve zevklerini ön planda tutarız. Sevdiğimiz ve beğendiğimiz mobilyaları birlikte bir uyum içerisinde kullanarak evimizi güzelleştirmek isteriz. Yaptığımız mobilya tercihlerinde beğenilerimiz oldukça etkilidir; ancak karakterimizin de mobilya seçimlerine oldukça büyük bir etkisi vardır.

Burçların karakterlerimizi hatta dış görüntümüzü bile oluşturduğu günümüzde artık bilinmektedir. Sahip olduğumuz burca göre oluşan karakterlerimizin mobilya seçimlerimize de etkisi oldukça büyüktür. Bu nedenle genellikle aynı burca sahip olan kişilerin evlerinin dekorasyonunun aşağı yukarı birbirine benzediğini kolaylıkla söyleyebiliriz.

koç-burcu-dekorasyon-tercihleri-1

Koç burcu dekorasyon tercihlerinde yenilikçi ruhunu ve iddialı karakterini göstermekten zevk alır. Evinin dekorasyonunda seçtiği iddialı renkler ise bu karakterinin bir yansımasıdır. Bir koç burcu insanının evinde en çok kırmızı rengi görebilirsiniz. Kırmızı, turuncu, sarı gibi renkler koç burcunun enerjik kişiliğini yansıttığı için dekorasyonda en çok tercih ettiği renkler arasındadır.

Koç burcu insanları özgür bir ruha sahip olan insanlardır. Bu nedenle yaşadıkları mekanları yüksek tavanlı ve büyük olursa kendilerini daha özgür ve rahat hissederler. Koç burcu iseniz evinizde bulunan bütün fazla eşyalardan kurtularak daha geniş bir mekana sahip olabilir, enerjinizi evinizin içerisinde daha çok gösterebilirsiniz.

koç-burcu-dekorasyon-tercihleri-2

Koç burcu dekorasyon konusunda her ne kadar yenilikçi olsalar da gösterişi fazla sevmezler. Bu nedenle evinizde canlı renklere sahip sade mobilyalar kullanabilirsiniz. Kullandığınız sade mobilyaları ahşap zemin ile bütünleştirerek evinizde sıcak bir hava yaratabilirsiniz. Evinizde kullanacağınız büyük ve geniş camlar ile gün ışığının içeri girmesini sağlayarak kendinizi daha ferah ve aydınlık hissedeceğiniz bir mekan yaratabilirsiniz.

Eğer evinizde fazladan boş bir odanız var ise, sahip olduğunuz fazla enerjiyi atmak için bu boş odayı egzersiz odasına dönüştürebilirsiniz. Böylece güne egzersiz yaparak başlayabilir, kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz.

Dekorasyon konusunda başka insanların fikirlerini pek önemsemeyen, kendi tarzlarını kullanmayı seven koç burçları sadelikle yeniliği birleştirerek kendilerine oldukça huzurlu bir yaşam alanı oluşturabilirler.