Köşe koltuk takımları, dekorasyonda daha derli toplu ve düzenli bir görünüm verdiğinden tercih edilen koltuk takımları içinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Köşe koltuk takımları tek parça halinde koltuklar oldukları için salonların görünümünde oldukça hoş bir görünüm vermektedirler. Bu tarzdaki koltuk takımları ile küçük salonlarınızı daha güzel dekore edebilmeniz mümkündür. Köşe koltuk takımları salonlarınızı daha kullanışlı ve hareketli bir yere dönüştürmeniz için kullanabileceğiniz en şık tasarımlardır. Bu köşe koltuk takılarının sahip oldukları özelliklerde, bu koltukları daha özel ve güzel kılmaktadır. Açılıp kapanabilen özelliklere sahip olan köşe koltuk takımlarını daha fonksiyonel olarak kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle dar evleri en büyük yardımcısı olan bu harikulade tasarımlar ile yapacağınız farklı kombinasyonlar salonlarınızı daha hoş ve alımlı gösterecektir. Köşe koltuk takımları, yeteri kadar oturma alanı sağladıkları ve dar salonları daha geniş gösterdikleri içinde tercih edilmektedirler. Salonlara sıkıcı ve boğucu bir görünüm vermeyen bu koltuk takımları ile salonlarınızı daha ferah ve rahat kılabilirsiniz.

köşe-kanepe-fiyatları

Farklı tarzlardaki köşe koltuk takımları ile dekorlarınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Köşe koltuk takımlarınız ile birlikte kullanacağınız halı, sehpa ve kırlentlerde bu koltuk takımlarını daha zengin gösterecektir. Köşe koltuk takımları son derece rahat ve konforlu koltuk takımları olarak dikkat çekmektedir. Bu koltuk takımlarının sunduğu oturuş rahatlığı görülmeye değer niteliktedir.


Köşe koltuk takımlarının renkleri de oldukça önemlidir.

Koltuk takımınızla birlikte kullanacağınız renkleri kombine edilmesiyle beraber sıcak ve samimi bir ambiyansı dekorunuza yansıtabileceksiniz. Bej rengindeki bir köşe koltuk takımı üzerinde farklı ve canlı renklerdeki kırlentler oldukça hoş durmaktadır. Köşe koltuk takımlarının açık renkli olanları bulundukları ortamı hiç olmadığı kadar güzel göstermektedir. Köşe koltuk takımlarının modern ve klasik tarzdan oluşan farklı modelleri vardır.

diana-kose-koltuk-takimi

Klasik tarzdaki köşe koltuk takımlarının da dekorasyondaki konumu oldukça önemlidir. Yan ve orta sehpa kullanımı ile klasik ve modern tarzdaki köşe koltuk takımınızı daha farklı kılabilirsiniz. Klasik tarzdaki köşe koltuk takımları biraz daha şatafatlı ve ihtişamlı görünümleri ile etkileyici bir dekora sahip olmanızı sağlayacaktır. Son derece harikulade bir tasarım olan köşe koltuk takımlarının çok işlevli olması ise konforuna konfor katıyor. Köşe koltuk takımları ile birlikte kullanacağınız puf takımları da köşe koltuğunuzun daha güzel görünmesine etki edecektir.

Modern tarzdaki köşe koltuk takımlarının daha sade ve yalın çizgiler ışığında üretildiği bir gerçektir.

Bu koltuk takımları, özellikle salonlarda baş rol oynayan koltuk takımlarıdır. Kapitoneli tarzdaki köşekoltuk takımları da estetik görünümleri ve dekoratif özellikleri ile evlerinizin en güzel köşelerini süsleyeceğiniz koltuk modelleridir. Küçük salonlarda olduğu kadar geniş salonlarda da bu koltuk takımları heybetli bir görünüm sunmaktadırlar. Salonlarınızda hareketli ve daha dinamik bir dekor elde etmek istiyorsanız köşe koltuk takımları ile bunu yapabilmeniz mümkündür. Modern köşe koltuk takımıyla uyumlu renklerde bir orta sehpa kullanmanız oldukça hoş bir görünüm vermektedir.

köşe-kanepe-modelleri

Köşe koltuk takımınızın rengini enerjik ve canlı renklerden seçerek pozitif bir hava veren salonlara kavuşabilirsiniz.

Köşe koltuk takımlarınızda kullanacağınız renklerle uyumlu kombinasyon ve varyasyonlar yaparak değişik dekorlar oluşturabilirsiniz. Mor ile gri renklerinin uyumunu, turuncu ile sarının uyumunu ve kahverenginin dinlendirici etkisini köşe koltuk takımları üzerinde görebilirsiniz. Modern köşe koltuk takımlarının fonksiyonelliğini hiçbir koltuk takımı üzerinde göremezsiniz. Bu koltuk takımlarının inovatif ve işlevsel yönünün kuvvetli olması dekorunuzun hiç olmadığı kadar özel ve güzel olmasını sağlayacaktır. Bu köşe koltuk takımları ile dekorlarınız şahane görünecektir.