Yaşam alanlarınızı lüks bir yere haline dönüştürmek istiyorsanız, mutlaka mobilya seçiminize dikkat etmelisiniz.

Oturma odaları misafirlerin ağırlandığı alanlardan biri olduğundan ve evlerin en çok kullanılan bölümü olduğundan dolayı bu odalarda tercih edeceğiniz koltuk takımlarının hem şık olmasına hem de konforlu olmasına özen göstermelisiniz. Salonlarınızda ya da oturma odalarınızda kullanacağınız koltuk takımlarında az yer kaplayan ve küçük boyutlu mobilya tasarımlarını kullanmanızda fayda var. Lüks koltuk takımları dendiğinde her ne kadar pahalı mobilyalar akla gelse de herkesin bütçesine uygun ve şık koltuk takımları bulunabilir. Sizlerde koltuk takımlarınızda daha gösterişli ve özel koltuk takımlarına sahip olmak istiyorsanız, lüks koltuk takımlarını oturma odalarınızda tercih ederek daha görkemli hale getirebilirsiniz.

sah-klasik-koltuk-takimi

Lüks koltuk takımlarındaki estetik görünüm ve rahatlığı diğer koltuk takımlarında bulmanız mümkün değildir.

Lüks koltuk takımlarındaki renk seçenekleri de bu koltuk takımlarını daha etkileyici kılmaktadır. Lüks koltuk takımlarının oturma odalarındaki varlığı odanın atmosferini değiştirecektir. Oturma odalarınızda daha kaliteli ve hoş bir dekor oluşturmak istiyorsanız mutlaka lüks koltuk takımlarını denemelisiniz. Lüks koltuk takımlarında iki rengi bir arada kullanarak da görsel bir zenginliğin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

koltuk-takımı-modelleri

İkili koltuk takımlarında ve tekli koltuk takımlarında kullanacağınız renklerin uyumu ile dengeli bir dekor oluşturabilirsiniz. Lüks koltuk takımları arasında tercih edeceğiniz klasik koltuk takımları gerek ihtişam gerekse de görkem bakımından oldukça iddialı modellelerdir. Klasik koltuk takımları, tarzları ve farklı stilleri ile ihtişamı ve gösterişi en güzel şekilde yansıtan mobilyalardır.

Klasik koltuk takımları oldukça şatafatlı ve alımlı mobilya ürünleridir.

Altın ya da gümüş varaklı süslemeleri ve parlak kumaşları ile bu koltuk takımları son derece lüks koltuk takımlarıdır. İkili koltuk takımı ve berjer modelleri ile birbirine çok yakışan bu koltuk takımları oturma odalarınızda oldukça estetik bir görünümde sunacaktır. İsterseniz bu koltuk takımlarını avize ve sehpa modelleri ile tamamlayarak ortaya daha da güzel sonuçlar çıkartabilirsiniz.

berensu-klasik-koltuk-takimi

Lüks salonlarınızda ya da oturma odalarınızda yer vereceğiniz lüks koltuk takımlarınızla yaşam alanlarınıza değer katacaksınız. Lüks koltuk takımları takımları arasında en dikkat çeken mobilyalar arasında köşe koltuk takımlarını ve kapitoneli koltuk takımlarını görebilirsiniz. Bu koltuk takımları bulundukları ortama bambaşka bir güzellik getirmektedirler. Farklı renklerde dizayn edilebilen bu koltuk takımlarını salonlarınızın ya da oturma odalarınızın en güzel köşesinde kullanabilirsiniz.

Kadife tarzında yapılan koltuk takımları, kapitone tarzındaki dikişleri ile salonlarınızın dekorasyonunda fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Koltuğun içinde ve dışında yer alan kapitone modelleri, kadife koltukla çok uyumlu bir ahenk yaratarak dekorunuzun daha güzel görünmesine öncülük etmektedir. Kadife kumaşlar lüksü çağrıştıran koltuk takımlarıdırlar bu nedenle salonlarınızda kullanmanızda fayda vardır. Modern ve klasik tasarımların bir arada kullanılması da salonların dekorunu daha lüks gösteren bir detaydır. Klasik tasarımları yaşam alanlarınızda tek başına kullanmayı sevmiyorsanız, daha sade ve düz çizgilere sahip olan modern koltuk takımları ile birlikte bu takımları kullanarak çok daha sofistike ve lüks bir dekor elde edebilirsiniz. Gözü yormayan ve son derece albenisi olan bu karma bileşimden ortaya güzel sonuçlar çıkarabilmeniz mümkündür.

Deri koltuk takımları da lüks koltuk takımlarına örnek gösterilebilecek olan iddialı tasarımlardandır.

Son derece çağdaş ve modern olan bu koltuk takımları ile salonlarınızda ya da oturma odalarınızda bambaşka bir hava estirmeniz olasıdır. İkili ve tekli koltuk takımları ile göz kamaştırıcı bir görünüm veren bu koltuk takımları aynı zamanda rahatlık bakımından da oldukça konforludur. Lüks koltuk takımlarına en uygun örneklerden biri olan bu koltuk takımlarında tercih edeceğiniz renklerde oturma odanızın daha gösterişli ve görkemli durmasını sağlayacaktır.

klasik-koltuk-takımları-fiyatları

Son yıllarda lüks koltuk takımlarında geometrik şekillerde ön plana çıkmaktadır.

Simetri ve geometrinin bir araya geldiği bu koltuk takımları oturma odalarındaki dekorasyonların daha tertipli ve düzenli durmasını sağlamaktadır. Özellikle L tipi koltuk takımları rahatlıkları ve farklı görünümleri ile lüks koltuk takımları içindeki en etkileyici tasarımlardandır. Renkleri ile de seçkin bir oturma odası dekoru oluşturmanıza yardımcı olacak olan bu tasarımlar ile dekorasyonlarınızı daha kullanışlı ve fonksiyonel hale getirebilirsiniz.