Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber evlerinizin dekorlarında kullanacağınız tasarımlarda  çok koyu renkli olmayan renklere yer vermenizi tavsiye ederiz. Kış mevsiminde koltuk takımlarında kullanacağınız renklerde hafif  koyu renkli tasarımlar çok daha güzel bir görünüm vermektedir. Bu odalarda geçireceğiniz zamanın daha keyifli hale gelmesini istiyorsanız, kullanacağınız mobilya tasarımlarının daha konforlu ve modern tarzda olmasına özen göstermenizde fayda vardır. Sıcacık ve samimi bir ortam oluşturmanızı sağlayacak olan mobilya tasarımları ile oturma odalarınızı hiç olmadığı kadar güzel ve estetik bir yere dönüştürebilirsiniz.

Akasya Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı

Kışın evinizde geçireceğiniz zamanın daha keyifli geçmesini istiyorsanız mutlaka rahat ve kaliteli koltuk takımlarına yer vermelisiniz. Yapacağınız ev dekorasyonunda tercih edeceğiniz renklerde hardal, şampanya rengi, kahverengi ve lacivert tonlarında olanlar dekorunuzun daha etkileyici görünmesini sağlayacaktır. Koltuk renkleri ile kontrastlık gösterecek olan yastık modelleri ile dekorasyonlarınızı zenginleştirebilmenizde mümkündür.

Kış dekorasyonunuzda kullanacağınız eşya sayısında minimalist bir yaklaşım izleyerek daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

İkili kanepe ve berjer modellerinin yer alacağı kombinasyonda ahşap sehpa modellerini de kullanarak dekorasyonunuzu bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz. Basit ve gösterişli olmayan halı modelleri ile oturma odanızın dekorunu daha da çekici hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda gün ışığı gören bir noktaya konumlandıracağınız koltuk takımları ile oturma odası dekorasyonunuz çok daha şık bir hal alacaktır.

Beyaz renklerle hoş bir ortam oluşturabilirsiniz.

Kış aylarında çok daha fazla evinizde zaman geçireceğiniz için aydınlık ve ferahlık verebilecek renkleri de odalarınızda düşünebilirsiniz. Beyaz renkli dekorasyonlar bu bakımdan içinize ferahlık verecek olan ve huzuru getirecek olan renklerdir. Her açıdan daha farklı aydınlığın odalarınıza gelmesini sağlayacak olan bu renkler ile odalarınızın ambiyansını farklılaştırabilirsiniz. Modern ya da klasik tarzda kullanacağınız koltuk modelleri ile kış dekorasyonunuzu evlerinizin her odası için uygulayabilirsiniz.

en-şık-koltuk-takımları

Beyaz renkli odanızla daha davetkar ve sıcak bir ortamı dekorlarınıza taşıyabilirsiniz.

Ahşap olarak düşüneceğiniz zemin modelleri ile de güzel kombinasyonlar ortaya koyabilirsiniz. Açık renkli ahşap zeminler soğuk kış günlerinde içinizin ısınmasını sağlayacaktır. Kış dekorasyonunda yer vereceğiniz tasarımların dekorasyonun bütünüyle uyumlu olmasına da özen göstermelisiniz.

Tavan ve duvarlardaki renkleride aynı paralelde buluşturmaya dikkat etmelisiniz. Özellikle koltuk ve aksesuarlarınızla örtüşen renklerin birbirine gidecek tarzda seçilmesi ile ortaya çıkacak olan dekorlarda fark yaratmanız mümkündür. Kış dekorasyonunuza hareketlilik ve dinamiklik katmak istiyorsanız mutlaka zigon sehpaları kullanmalısınız. Zigon sehpa modelleri ile oturma odanızın kış dekorasyonunu görsel olarak daha da etkileyici kılabilirsiniz.

Farklı renk ve özelliklerdeki bu sehpa modelleri ile yapacağınız kombinasyonlar ve varyasyonlar ile dekorasyonlarınızda fark yaratmanız mümkündür. Klasik figürlerin ve değişik tasarımların sehpa modelleri üzerinde yer alması da koltuk takımlarınızın daha cazibeli ve etkileyici bir yere dönüşmesini sağlayacaktır.

küçük-koltuk-modelleri-ankara

Kadife ve kapitoneli koltuk takımları ile kış dekorasyonlarınızı daha güzel gösterebilirsiniz.

Kadife koltuk takımlarındaki kumaş kalitesi ve kapitone koltukların görsel seyir zevki bu koltuk takımlarını dekorlarınız için düşünmenizi sağlayacaktır. Kapitoneli tasarımlar zengin ve hoş duruşları ile kadife modeller ise yüksek konforları ile evlerinizin oturma odası kış dekorasyonu için en ideal tasarımlar olarak göz kırpmaktadırlar.