Oymalı Mobilya Çeşitleri

Şık ve gösterişli mobilyalar el işçiliği ile üretilen oymalı mobilyalardır. Çok eski zamanlardan beri kullanılan oymalı mobilyalar, eskiden krallar ve zengin kişiler için özel olarak yapılırmış. Zenginliğin ve kaliteli bir tarzın göstergesi olarak günümüze kadar hiç eskimeyen bir klasik mobilya modası bulunmaktadır. Oymalı mobilyalar hayat tarzınıza şıklık ve farklılık katacak mobilyalardır. İnce ayrıntıları ile zarafet yaratan ve bulunduğu mekânın havasını değiştiren oymalı mobilya çeşitleri el işlemeciliği ile kültürümüzün zenginliğini yansıtan mobilyalardır. Evlerinde sarayların gösterişini yaşamak isteyenler için oymalı mobilya çeşitleri mükemmel seçenekler sunar.
Victoria Klasik Koltuk takımı
Victoria Klasik Koltuk takımı
Oymalı Mobilyalarda Modeller Klasik mobilyalar konfor ve şıklığı yeni trendlerde bir araya getirmiştir. Son yıllarda klasik mobilyalar tüm dünyada öne çıkmaktadır. Oymalı mobilyalardaki gösteriş ve şıklık yaşam alanlarında yeni dekorasyon modelleri ile buluşmaktadır. Oymalı mobilyalarda gelişen ve değişen mobilya modasının etkileri görülmektedir. Gösterişli ve şık oymalı mobilya çeşitleri değişen dekorasyon anlayışında yerini almaktadır. Kullanılan malzeme ve yapısı ile oldukça değerli mobilyalar olan klasik mobilyalar ihtişamın modern örneklerini yansıtır. Osmanlı ihtişamını oymalı mobilya modellerinde görmekteyiz. Oymalı mobilya modelleri şık ve gösterişli tasarımları ile modern çizgilerin buluştuğu modeller sunarlar.
Kral Koltuk takımı
Kral Koltuk takımı
Oymalı Mobilya Çeşitleri Sizler için en iyi oymalı mobilyaları özenle üretiyoruz. Klasik oymalı mobilyalar günümüzde artık zenginliğin bir göstergesi olmamakla beraber gösterişli dekorasyon seven kişiler tarafından tercih edilmektedir. Oldukça detaylı olan ve güzel görünen oymalı mobilya çeşitleri ile salonunuza gösterişli bir şıklık katabilirsiniz. Mutfaktan salona, yatak odasından oturma odasına kadar çok çeşitli oymalı mobilyalar bulunmaktadır. Yemek odası takımları ve çok farklı işlenmiş masa ve sandalyeler oymalı mobilya çeşitleri arasındadır. Duvar üniteleri, koltuk çeşitleri oymalı mobilyalar arasındaki diğer çeşitler arasında yer alır.
Elita Yemek Odası
Elita Yemek Odası